Wycieczka firmowa do Pragi samolotem

Wycieczka firmowa do Pragi samolotem

Praga (Praha), jedno z najpiękniejszych miast Europy i świata, corocznie odwiedzane przez miliony turystów, dziś otwiera się przed Państwem. Serdecznie zachęcam do odwiedzenia Pragi w dowolnej porze roku, bo przez okrąglutkie 365 dni w roku Praga jest po prostu piękna.

Nazwa miasta wywodzi się od czeskiego słowa práh, które oznacza próg domu i jest związana z legendą o Libuszy. Ja tłumaczę sobie, że ten próg jest symbolem gościnności i otwartości na turystów zagranicznych tego wspaniałego i jakże pięknego miasta.

Praga zwana też jest "Złotą Pragą", "miastem stu wież", "złotym okrętem na Wełtawie", "Matką Miast" lub "Sercem Europy", a jej bogata historia ukazuje się każdemu turyście w postaci romańskich, gotyckich, renesansowych, barokowych i klasycystycznych budowli. Miasto, swoim urokiem i klimatem czaruje zarówno turystów jak i jego rdzennych mieszkańców.
Praga

Dzień 1
zbiórka na lotnisku w Warszawie o godzinie 05.30. Wylot do Czech o 7.30. Przylot do Pragi o 08.45.
Zwiedzanie Pragi: zapraszamy na Vaclawskie Namesti - aleję z ciekawą zabudową secesyjną. Starymi uliczkami dotrzemy do Rynku Staromiejskiego: przepiękne kamienice, Ratusz, kościół Marii Panny przed Tynem, pomnik Jana Husa. oraz kościół Sw. Mikołaja. Następnie będziemy spacerować przez dzielnicę Zydowską Josefov : Staro-nowa Synagoga, zbudowana w XIII wieku, Synagoga Wysoka, cmentarz to ślady dawnego getta żydowskiego.
Czas wolny, dla chętnych i za dodatkową opłatą rejs statkiem.
Zakwaterowanie. Kolacja w hotelu. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Zwiedzane rozpoczniemy od Hradczan: klasztor na Strachowie z piękną barokową biblioteką, Zamek Praski, czyli Hrad, od którego cała dzielnica wzięła swoją nazwę: zabudowania Kancelarii Prezydenckiej, katedra Św. Wita, w której przechowywane są regalia królów czeskich, Pałac Królewski, bazylika Św. Jerzego oraz Złota Uliczka, zawdzięczająca swą nazwę mieszkającym tu w średniowieczu złotnikom, zabudowana niewielkimi domkami, w których obecnie znajdują się sklepiki z pamiątkami. Następnie przez Małą Stronę, dzielnicę położoną na zboczach zamkowego wzgórza, która obfituje w piękne i bogato zdobione barokowe pałace oraz kamienice, przejdziemy do średniowiecznego mostu Karola. Czas wolny.
Przejazd do regionalnej piwiarni. Kolacja z nielimitowaną ilością piwa.
Powrót do hotelu na nocleg.
Praga_piwo.jpg

Dzień 3
Po śniadaniu czas wolny. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski o 14.30. Przylot do Warszawy o 15.45

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- transfery
- opiekę pilota
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- 2 noclegi w hotelu 3*, w pokojach 2 os.
- 2 śniadania
- 1 kolacja w restauracji lub w hotelu
- 1 kolacja w piwiarni z degustacją lokalnego piwa, nielimitowana ilość piwa do 3 godzin.
CENA NIE OBEJMUJE:
- dopłaty do pokoju 1 os.
- biletów wstępów do zwiedzanych obiektów (rejs po Wełtawie 250 CZK, spektakl Światło, Woda, Dźwięk 200 CZK)

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.