Wycieczka firmowa na Podhale

Wycieczka firmowa na Podhale

Organizujemy Weekendowe, tanie wycieczki autokarowe po Polsce dla firm. Wyjazdy firmowe z ciekawym programem zwiedzania oraz dodatkowymi atrakcjami. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Podhale - region na południu Polski u podnóża Tatr, którego północną granicę stanowią Gorce. W skład Podhala wchodzi 12 gmin, łącznie z Zakopanem. Ziemie te słyną przede wszystkim ze zróznicowanych tras narciarskich, przyciągających amatorów sportów zimowych i bardzo mocno rozwiniętego folkloru oraz szeroko zakorzenionej tradycji, przekazywanej z pokolenia na pokolenie, kultywowanej na codzień, a nie tylko "od święta". Najbardziej jest ona dostrzegalna w gwarze, strojach oraz kuchni. Chyba każdy miał okazję sprobować przepysznego oscypka, czy kwaśnicy, a także słyszał o tańcach takich, jak zbójnicki lub krzesany. Będąc w regionie Podhala warto udać się do Chochołowa, gdzie można podziwiać odnowione, zabytkowe, góralskie chałupy tłumnie przyciągające turystów zarówno z kraju, jak i zagranicy oraz odwiedzić Ludźmierz, czyli najstarszą podhalańską wieś założoną przez Cystersów w 1234 roku. Tutaj także urodził się słynny poeta, Kazimierz Przerwa - Tetmajer. Nowy Targ będący stolicą Podhala przyciąga pięknym rynkiem z XIX ratuszem, gdzie mieści się Muzeum Podhalańskie. Koniecznie trzeba zobaczyć także Kościół parafialny przy ulicy Kościelnej, ktorego gotyckie prezbiterium jest datowane na XIV wiek a wnętrza urządzone w stylu barokowym. Podhale działa jak magnes przede wszystkim na osoby spragnione poznania odrębności kulturowej charakterystycznej dla tego regionu, a mnogość ciekawych miejsc zachęca do odwiedzin.

Podhale-wyjazdy-firmowe-wyceiczki
1 dzień
Wyjazd około godziny 6:00, przejazd do Chabówki, drewniany kościółek w Dębnie Podhalańskim (3 zł), Cerkiew w Jaworkach, przejazd do Niedzicy – zwiedzanie zamku (15 zł) Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień
Śniadanie, przejazd do Chochołowa – żywy skansen podhalański – krótki spacer po wsi. Przejazd do Doliny Kościeliskiej – przejście malowniczą doliną (6 zł). Czas wolny na Krupówkach. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg
3 dzień
Kaplica na Jaszczurówce (Toporowa Cyrlha), pobyt na basenie termalnym (60 zł za 2,5 h lub 82 zł za 4,5 h od osoby). Muzeum Tatrzańskiego Parku Narodowego (9 zł), cmentarz na Pęksowym Brzysku. Powrót do ośrodka, obiadokolacja regionalna z impreza integracyjną.
4 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, wjazd kolejką na Gubałówkę (17 zł góra-dół). Droga powrotna do Skierniewic.

CENA OBEJMUJE:
- przejazd autokarem
- 3 noclegi w pensjonacie
- Wyżywienie HB (3 śniadania, 3 obiadokolacje w tym 1 integracyjna przy muzyce góralskiej),
- Opiekę pilota-przewodnika,
- Ubezpieczenie NNW
CENA NIE OBEJMUJE:
- biletów wstępów do zwiedzanych obiektów