Tania wycieczka do Paryża

Wycieczka firmowa samolotem do Paryża

Proponujemy wyjazd firmowy do Paryża.

Wycieczka_firmowa_Paryza

1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników. Przelot do Paryża. Transfer do hotelu. Nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie. Opcja: Rejs statkiem po Sekwanie. Następnie wjazd na wieżę Eiffla, uważaną za symbol Paryża. Przejazd metrem na Montmartre. Zwiedzanie bazyliki Sacré-Coeur wzniesionej na szczycie wzgórza Montmartre, Place du Tertre – jednego z najbardziej malowniczych zakątków Paryża. Spacer Rue des Saules, gdzie znajduje się legendarne miejsce spotkań paryskiej bohemy – Au Lapin Agile, przez Place Pigalle, do Place Blanche ze słynnym kabaretem Moulin Rouge. Fakultatywny wieczór w kabarecie Moulin Rouge (za dodatkową opłatą na miejscu). Powrót do hotelu, nocleg.
3. DZIEŃ
Wczesne śniadanie. Przejazd metrem na Ile de la Cité będącą najstarszą częścią miasta. Znajdują się tu m.in. Pałac Sprawiedliwości i Conciergerie. Najbardziej znane miejsce Ile de la Cité to katedra Notre-Dame – serce Paryża. Zwiedzanie katedry. Spacer po Dzielnicy Łacińskiej: paryski uniwersytet Sorbona; Panteon – miejsce spoczynku m.in. Victora Hugo, Marii Skłodowskiej-Curie i Woltera; gwarny bulwar St-Michel; Ogrody Luksemburskie; bulwar St-Germain z kawiarniami, restauracjami, butikami i sklepami z antykami. Zwiedzanie Luwru uważanego za najwspanialsze muzeum na świecie. Powrót do hotelu. Fakultatywny wieczór w kabarecie Lido na Polach Elizejskich (za dodatkową opłatą na miejscu). Spektakle w Lido to połączenie tradycji paryskich kabaretów z rozmachem i kolorem broadwayowskich przedstawień. Nocleg.
4. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd metrem na plac Charlesa de Gaulle’a. Następnie można podziwiać Łuk Triumfalny – symbol Francji i Champs-Elysées cieszące się sławą najpiękniejszej ulicy świata. Spacer po Avenue Montaigne i Rue Faubourg St-Honoré, gdzie skupili swoje sklepy najbardziej znani projektanci mody, twórcy haute couture; piękny Place de la Concorde z obeliskiem z różowego marmuru i ośmioma posągami kobiet symbolizującymi największe miasta Francji. Powrót do hotelu, odbiór bagaży. Transfer na lotnisko i przelot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- opiekę pilota
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- transfer z/na lotnisko
- 3 noclegi w hotelu 3* w pokoju 2 os.
- 3 śniadania
- 2 obiadokolacje w restauracji
- wieczór francuski z muzyką, winem i degustacją serów

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Paryża.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych na zamówienie.Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.