Wycieczka firmowa do Norwegii

Wyjazd firmowy do Norwegii

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Norwegii.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych na zamówienie.Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.
Norwegia_wyjazdy_dla_firm_9

1 dzień
Wyjazd z kraju około godziny 8: 00, przejazd do Świnoujścia, zaokrętowanie na prom do Ystad ok. godziny 21:00 w kabinach wew. 4-osobowych. Obiadokolacja, nocleg lub wieczorne atrakcje na promie.
2 dzień
śniadanie na promie, przejazd przez terytorium Szwecji, nad pierwszym fiordem w okolicach Svinesund. Przyjazd do Oslo, zwiedzanie stolicy Norwegi: główna ulica miasta Karl Johans Gate, pomnik Christiana IV, gmach parlamentu Storting, Pałac Królewski Slottet, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień
śniadanie, przejazd doliną Hallingdal do Hemsedal wzdłuż fiordu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
4 dzień
śniadanie, przejazd wzdłuż Doliny Leardal do miejscowości Flam, rejs po Sognefiord – najdłuższymi najgłębszym fiordzie Norewgii, przejazd do Bergen zwanego „Brama Fiordów”. Zwiedzanie miasta: port, targ rybny, forteca Bergenhus. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
5 dzień
śniadanie, przejazd z Bergen wzdłuż przepieknego Hardangerfiord do Bruravik. Przejazd kanionem Mabodal do Foslli. Po drodze postój przy najwyższym wodospadzie w Norwegii – Voringsfoss i przejazd przez płaskowyż Hardanger do Gol. Wieczorem przyjazd do Oslo, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
6 dzień
śniadanie, Park Gustawa Vigelanda, przejazd do Szwecji, Göteborg – jeden z najważniejszych portów, ratusz, katedra, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja.
7 dzień
śniadanie, przejazd do Helsingborga, przepłynięcie do Helsingor, panorama z zamku Hamleta. Przejazd do Kopenhagi, zwiedzanie stolicy Dani: Pomnik Małej Syrenki, bulwar Nyhavn,pałac Christianborg, pałac królewski Amalienborg, spacer po Stroget. Przejazd mostem do Malmo a następnie do Ystad, zaokrętowanie na prom, w kabinach wew. 4-osobowych. Obiadokolacja, nocleg lub wieczorne atrakcje na promie.
8 dzień
śniadanie na promie, wyokrętowanie w Świnoujściu,. Przyjazd około godziny 20:00

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.