Wycieczka firmowa do Moskwy

Wyjazd dla firm do Moskwy

Moskwa_wyjazd_firmowy

Dzień 1
Przylot do Moskwy. Transfer z lotniska do centrum miasta (1,5-2 godz). W drodze z lotniska, ogólne informacje na temat klimatu, warunków życia itp. Przyjazd do hotelu po godz. 15.00, zakwaterowanie.
Koktajl powitalny w hotelu po przyjeździe.
W godzinach wieczornych: Kolacja w restauracji "Shinok" z pokazem folklorystycznym.
Transfer do hotelu.
Dzień 2
Zwiedzanie miasta. Wycieczka do Kremla:
Poznamy historię miasta i zwiedzimy główne atrakcje turystyczne, np. Plac Czerwony, Państwowy Uniwersytet w Moskwie, Teatr Bolszoj, Łuk Triumfalny. Przejazd wzdłuż głównych ulic Moskwy: Tverskaya, Aleja Nowy Arbat, Aleja Kutuzovsky, Sadovoye i Pierścień Bulvarnoye.
Kreml znajduje się w samym sercu Moskwy. Kreml znajduje się na wzgórzu, z jednej strony otacza go rzeka, az drugiej jej dopływ, Neglinnaya, który od 1819 roku płynie przez podziemny tunel w pobliżu Ogrodów Alexandrovski. W Kremlu zobaczymy m.in. sobór Zwiastowania (Blagoveschensky), Archangielski i Wniebowzięcia NMP (Voznesensky), dzwonnicę Iwana Wielkiego i sobór Dwunastu Apostołów, wszystkie wspaniałe zabytki rosyjskiej architektury sakralnej z unikalnymi bogatymi wnętrzami.

Wycieczka do Zbrojowni
W zbrojowni zgromadzona była na początku broń i zbroja, biżuterie i obrazy dotarły później. Zbrojownia stała się skarbem królewskim. Zbrojownia była pierwszym muzeum w Moskwie. Teraz znajdziemy w niej starożytną broń, klejnoty carów i wiele wspaniałych dzieł sztuki. Tutaj można zobaczyć prezenty od ambasadorów. Można podziwiać słynny Złoty kapelusz Włodzimierza Monomacha, używany do koronacji wszystkich carów Rosji, i koronę cesarską Katarzyny I, ze złoconego srebra. Zbrojownia ma najlepszą kolekcję starych sreber angielskich na świecie, z XVII i XVIII wieku. Imponująca kolekcja czyni go jednym z najbardziej imponujących muzeów w Moskwie.
Obiad w restauracji rosyjskiej "Godunow" w pobliżu Placu Czerwonego.
Restauracja znajduje się w pobliżu Placu Czerwonego, naprzeciwko Teatru Bolszoj, w pobliżu hotelu Metropol. W średniowieczu budynek ten był częścią klasztoru Zaikonospassky, wybudowany w 1600 roku, za panowania Borysa Godunowa. W restauracji znajdują sie 4 pomieszczenia różnej wielkości. Każdej nocy można podziwiać na żywo występy ludowe.
Po południu Wycieczka do Galerii Sztuki Trietiakowskiej Trietiakowska galeria to najważniejsza galeria sztuki i muzea w Rosja. Położona w samym sercu miasta Moskwa w historycznym Zamoskvorechye blisko Kremla. Trietiakowska galeria zaczęła się pojawiać w 1856 roku. Już w 1867 roku, Tretyakov przedstawił swój pierwszy zbiór, prawie 2000 eksponatów. W 1892
roku zapisał miastu Galerię Trietiakowską. Budynek galerii został zbudowany w 1902 roku. W następnych latach został poszerzony. Tretiakowska galerie posiadają kolekcję tylko rosyjskich artystów. Galeria zawiera obecnie ponad 150 000 obrazów, rzeźb i grafik.

W godzinach wieczornych Kolacja w restauracji "Sudar": Restauracja pomieści nawet 140 osób. Kuchnia: Europejska, Rosyjska.
Restauracja "Sudar" mieści się w szlacheckiej rezydencji z końca 18 - początku 19 wieku. W restauracji znajduje się mała przytulna sala, gdzie postawiona jest sofa z miękkimi poduszkami, można usiąść posłuchać tykających starożytnych zegarów, które pokazują różny czas. W restauracji można naprawdę odpocząć przy kominku, posiedzieć w samotności, odizolować się od problemów świata codziennego. Transfer do hotelu.
Dzień 3
Wycieczka do stacji metra Taganka - Muzeum Zimnej Wojny.
Najsłynniejsze Metro w Moskwie przetrwało w całej okazałości. Otoczone jest murem z marmuru i ozdobnymi żyrandolami. Stare stacje zostały zbudowane według planu Stalina. Niektóre stacje wyglądają jak prawdziwe podziemne pałace.
Zapraszamy do odwiedzenia Muzeum Zimnej Wojny, które powstało na bazie tajnego centrum biurowego. Po szybkiej jeździe windą (65 metrów pod ziemią) widać jeden z najbardziej tajnych obiektów wojskowy ZSRR -Tagansky. Podczas wizyty przejdziemy przez tajne tunele, zobaczymy próbki uzbrojenia i wyposażenie. Obejrzymy film dokumentalny o epoce zimnej wojny.
To jest naprawdę fascynująca podróż, podczas której zobaczymy najbardziej niezwykłe i tajemnicze miejsca. Jest to prawdziwa okazja, aby zobaczyć wielkie podziemne miejsca, i poczuć ducha XX wieku.

Opcja: degustacja wódki podczas wycieczki w muzeum.
Transfer z Muzeum do Restauracji na obiad.
Lunch w restauracji "Amsterdam" położonej w pobliżu Placu Czerwonego.
Kuchnia: Europejska, włoska, francuska "Amsterdam" to nowa kawiarnia-restauracja w Gostiny Dvor, to miejsce jest niezwykłe. Na drugim piętrze mieści się sala restauracyjna, obsługiwane są tu bankiety, prezentacje, urodziny, uroczystości rodzinne.
Ta kawiarnia to nie tylko miejsce na posiłek, ale także miejsce na dobrą zabawę. Restauracja znajduje się w odległości krótkiego spaceru od Placu Czerwonego i Kremla, GUM i Muzeum Historycznego. Dlatego właśnie "Amsterdam" przyciąga zagranicznych turystów, odwiedzających stolicę. Niedaleko restauracji jest salon kosmetyczny, gdzie panie mogą zrobić makijaż, fryzurę, manicure. Odwiedzający salon kosmetyczny otrzymają zniżkę w restauracji.
Możesz siedzieć w nowoczesnej strefie kawiarni przy stoisku barze lub odpocząć w wygodnym fotelu oglądając stare filmy Chaplina, lub zjeść romantyczną kolację przyt świecach.
Po południu. Po lunchu - czas wolny na zakupy.
W godzinach wieczornych
Kolacja w restauracji "CDL-Centralny Dom Literatury", dawna rezydencja księcia Światopełka-
Tchetvertinskii. Pojemność: do 250 osób.
Będzie nam miło powitać Państwa w tej majestatycznej rezydencji zbudowanej w 1889 roku przez wybitnego rosyjskiego architekta N. Boitzova dla księcia Światopełka-Tchetvertinskii. Pałacyk został zbudowany w stylu Art Nouveau z epoki romantyzmu. W budynku znajduje się również Centralny Dom Literatury (CDL). W 1932 roku budynek został przekazany do Związku Pisarzy Radzieckich (CDL). Niedawno został całkowicie odnowiony, ale jego piękne wnętrza zostały utrzymane. Count Vasilii Olsufiev był pierwszym właścicielem domu. Można zobaczyć płaskorzeźby z hrabiną i księciem. Po rewolucji październikowej Olsufievs wyemigrował do Włoch. Transfer do hotelu.
Dzień 4
Całodniowa wycieczka do Sergeev Posad z obiadem w restauracji "Rosyjski Yard".
Siergijew Posad, znajduje się 71 km od Moskwy. Miasto zostało założone w 14 wieku przez Sergy Radonezhsky. Katedra Świętej Trójcy (1422-1423) była sercem miasta i odgrywała ważną rolę w życiu kulturalnym i historycznym Rosji. Ikona w tej katedrze została namalowana przez słynnego rosyjskiego Andrieja Rublowa. Katedra Wniebowzięcia NMP (1158-1585), przypomina katedrę Wniebowzięcia w Kremlu. W Klasztorze Świętej Trójcy znajduje się muzeum, które powstało w 1920 roku.
W godzinach wieczornych
Pożegnalna kolacja w restauracji "Restoratsiya Lucien"
Pojemność: 2 sale, max 120 osób. Kuchnia rosyjska i europejska.
Transfer do hotelu.
Dzień 5
Wymeldowanie w hotelu do godziny 12.00
Transfer na lotnisko "Sheremetievo". Wyjazd z Moskwy

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- 4 noclegi w hotelu 4*, w pokojach 2 os.
- śniadania w hotelu
- obiady i kolacje zgodnie z programem
- transfery
- bilety wstępów do zwiedzanych obiektów

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.