Wycieczka firmowa do Madrytu

Wycieczka dla firm do Madrytu

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Madrytu.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych na zamówienie.Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Madryt_wycieczka_firmowa
Dzień 1
Zbiórka uczestników na lotnisku, odprawa, przelot do Madrytu. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Całodzienne zwiedzanie MADRYTU: Plac Hiszpański z pomnikiem Cervantesa, Puerta del Sol - plac, gdzie znajduje się punkt wyznaczający sam środek Hiszpanii. Spacer po Plaza Mayor i Madrycie Habsburgów. Zwiedzanie: Pałac Królewski - symbol hiszpańskiej monarchii i katedra Almudena - poświęcona w 1993 r. przez papieża Jana Pawła II, miejsce ślubu obecnego następcy tronu. Powrót do hotelu i nocleg.
Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie: Prado - jedno z największych muzeów świata, ze wspaniałą kolekcją dzieł
Velázqueza, Goi i innych znanych artystów; dworzec kolejowy Antocha - arcydzieło architektury kolejowej XIX w., ewenementem na skalę światową jest urządzony w holu głównym tropikalny ogród; stadion Bernabéu - siedziba słynnego klubu Real Madryt. Transfer n lotnisko. Wylot do kraju. Przylot do kraju

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- 2 noclegi w hotelu 3*, w pokojach 2 os.
- 2 śniadania w hotelu
- 2 obiadokolacje w hotelu lub restauracji
- transfer z/na lotnisko
CENA NIE OBEJMUJE:
- dopłaty do pokoju 1 os.
- flamenco z kolacją
- corrida na arenie Las Ventas (tylko w sezonie III-X)
- zwiedzania stadionu Santiago Bernabeu

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.