Wycieczka dla firm Kotlina Kłodzka

Wycieczka dla firm Kotlina Kłodzka

Organizujemy Weekendowe, tanie wycieczki autokarowe po Polsce dla firm. Wyjazdy firmowe z ciekawym programem zwiedzania oraz dodatkowymi atrakcjami. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Kotlina Kłodzka - kraina geograficzna w Środkowych Sudetach, we wschodniej części województwa dolnośląskiego. Otoczona jest przez góry - Stołowe, Bardzkie, Złote, Bystrzyckie oraz Masyw Śnieżnika. Najważniejszą miejscowością Kotliny Kłodzkiej jest miasto Kłodzko ze swym zabytkowym, gotyckim mostem i twierdzą. Kotlina Kłodzka to bajeczne krajobrazy i niezwykłe osobliwości natury. znajduje się tutaj wiele wspaniałych form skalnych i mnóstwo miejscowości uzdrowiskowych z bijącymi źródłami wód mineralnych. Istnieje tutaj również rozbudowana baza turystyczna, pośród której każdy znajdzie coś dla siebie. Ludzie znani są tu ze swojej gościnności i otwarcia na drugiego człowieka. Jedną z największych atrakcji Kotliny Kłodzkiej jest kopalnia złota, mieszcząca się w Złotym Stoku. Można ją przejść pieszo, podziemnym tramwajem lub zjechać z 8 metrowej zjeżdżalni. Czekać tam będzie na Państwa m.in. wodospad i basen do płukania złota.

Będąc w Kotlinie Kłodzkiej bez wątpienia trzeba zawitać do Lądka Zdroju, aby skorzystać z neobarokowych łaźni w jednym z wybranych domów zdrojowych. Dla osób aktywnie uprawiających sport lub trekking doskonałą propozycją może okazać się miejscowość Międzygórze, która dzięki swojemu położeniu w kotlinie 2 rzek przypomina bajkową kolonię. Wyjazd do Czarnej Góry, do ośrodka narciarskiego lub wspinaczka na Śnieżnik będzie interesującym sposobem na intensywne spędzenie wolnego czasu. Nie można też pominąć słynnych Dusznik Zdroju, czyli miasteczka Chopina, który niegdyś leczył się w tych okolicach. Z tego też powodu rok rocznie odbywają się tutaj festiwale chopinowskie, co jest nie lada gratką dla sympatyków muzyki klasycznej.

wycieczki_firmowe_Twierdza_Kłodzka

1 dzień
Wyjazd około godziny 7:00, przejazd do Złotego Stoku – zwiedzanie kopalni złota (18 zł). Przejazd do Kłodzka – spacer po mieście, Mały Most Karola, Twierdza Kłodzka z trasa podziemną (19 zł), Spacer po Parku Zdrojowym w Polanicy Zdrój. Zakwaterowanie w ośrodku, obiadokolacja.
2 dzień
Śniadanie, Kudowa Czermna – Kaplica Czaszek (6 zł), spacer po parku zdrojowym w Kudowie Zdrój, Droga Stu Zakrętów, „Błędne Skały” – labirynt skalny (7 zł) w Parku Narodowym Gór Stołowych, Wambierzyce – bazylika, powrót do ośrodka, obiadokolacja integracyjna przy muzyce z DJ-em, nocleg.
3 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, spacer ścieżką przyrodniczą na „Torfowisko Wysokie pod Zieleńcem”. Duszniki – spacer po Parku Zdrojowym. Zabytkowy Młyn Papierniczy – historia papieru czerpanego (12 zł). Powrót pod szkołę w godzinach wieczornych.

Cena zawiera:
-Przejazd autokarem,
- Opłaty drogowe i parkingowe,
- Noclegi w pensjonacie w Dusznikach lub Zieleńcu,
- Wyżywienie ( 2 śniadania, 2 obiadokolacja),
- Opiekę pilota-przewodnika,

CENY BILETÓW WSTĘPÓW
* ceny biletów grupowych
* w niektórych obiektach konieczne jest dodatkowo wynajęcie przewodnika
*ceny biletów mogą ulec zmianie

Błędne Skały: 7 zł 3 zł (ulg.)
Bystrzyca Kł. – Baszta Kłodzka bilety: 3 zł (n),
Muzeum Filumenistyczne: normalny 6,00 zł,
Duszniki Zdrój - Muzeum Papiernictwa: bilety wstępu: 11 zł (n),
Jaskinia Niedźwiedzia:bilet normalny – 18 zł,
Jaskinia Radochowska:8 zł
Kłodzko - Muzeum Ziemi Kłodzkiej:grupowe (ponad 10 osób) 4,00 zł
Podziemna Trasa Turystyczna:12 zł (n),
Twierdza (+ labirynty):
cześć górna + korytarze minerskie – 18 zł (n), 14 zł (ulg.)

Kudowa Zdrój - Muzeum Zabawek „Bajka”:normalny – 8 zł,
Międzygórze - Ogród Bajek:6 zł(n)
Złoty Stok – Kopalnia Złota:17 zł
Kudowa Czerna - Kaplica Czaszek:5 zł