Wycieczka firmowa do Izraela i Jordanii

Wyjazdy firmowe do Izraela i Jordanii

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc

Izrael_wycieczki_firmowe
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Izraela. Przylot na lotnisko Ben Gurion w Tel Avivie.
Przejazd do hotelu w Tel Avivie na nocleg.
Dzień 2
Śniadanie.
Przejazd do Cezareii – zwiedzanie starożytnego miasta i portu Heroda,
Przejazd do Hajfy – Stella Maris, Ogrody Bahajów, obiad.
Przejazd do Acco – spacer po Starym Mieście.
Przejazd do Tyberiady na kolacje i nocleg.
Dzień 3
Śniadanie.
Tyberiada i miejsca wokół jeziora związane z działalnością Jezusa (Góra Błogosławieństw, Kafernaum), obiad i rejs łodzią po jeziorze galilejskim. Przejazd na granicę Sheikh Hussein, przejazd do Ammanu. Kolacja w restauracji orientalnej Khan Zaman. Nocleg.
Dzień 4
Śniadanie.
Przejazd do Petry. Zwiedzanie miasta starożytnej cywilizacji Nabatejów, wykutego w piaskowej skale.Obiad Popołudniu przejazd do Wadi Rum – pustynnej Doliny Mądrości, jazda jeepami. Powrót do Petry na kolację i nocleg.
Dzień 5
Śniadanie.
Przejazd na granice Allenby Bridge. Jerycho – najstarsze i najniżej położone miasto świata (wjazd kolejką). Obiad. Przejazd nad Morze Martwe – plażowanie. Przejazd do Jerozolimy na kolacje i nocleg.
Dzień 6
Śniadanie.
Jerozolima - Stare Miasto: Ściana Płaczu i dzielnica żydowska. Obiad. Bazylika Grobu Bożego. Uroczysta kolacja z degustacją wina i serów. Nocleg w Jerozolimie
Dzień 7
Śniadanie.
Betlejem – Bazylika Narodzenia, przejazd przez nowe miasto Jerozolimy – Knesset; Obiad; Muzeum Izraela. Kolacja i nocleg w Jerozolimie.
Dzień 8
Śniadanie. Przejazd na lotnisko i lot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- 7 noclegów w hotelach 4 *, w pokojach 2 os.
- 7 śniadań
- 7 obiadów
- 7 kolacji
- transfery klimatyzowanym autokarem na terenie Izraela i Jordanii
- opiekę pilota
- licencjonowanego przewodnika na terenie Izraela i Jordanii
- bilety wstępu do wszystkich odwiedzanych obiektów
- ubezpieczenie NW i KL
- wizę jordańską

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.