Wycieczka firmowa do Gruzji

Wycieczka dla firm do Gruzji

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel).Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych na zamówienie.Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Wycieczka-firmowa-do-Gruzji
Dzień 1:
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Gruzji. Przylot do Kutaisi. Transfer do hotelu w Tbilisi. Nocleg w Tbilisi.
Dzień 2 Tbilisi-Mtskheta-Ananuri-Kazbegi
Po śniadaniu przejazd i zwiedzanie starożytnej stolicy i centrum religijnego Gruzji - Mccheta (3000 lat), aby zobaczyć historyczne miejsca takie jak: Kościół Dżwari (6. CEN.) I Katedra Sweti Cchoweli (CEN 11), gdzie są pochowane Szaty Chrystusa.
Zarówno Dżwari i Sweti Cchoweli znajdują się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Lunch w lokalnej restauracji..

Następnie przejazd malowniczą drogą przez wysokie góry Kaukazu wzdłuż Gruzińskiej Autostrady Wojskowej, która jest główną drogą łączącą Gruzję z Rosją.
Po drodze zwiedzanie Ananuri – XVII wiecznego wspaniałego kompleksu architektonicznego, z widokiem na zbiornik Zhinvali. Wieczorem przyjazd do Kazbegi - głównego miasta w regionie Khevi.
Kolacja i nocleg w hotelu w Kazbegi.

Dzień 3 Kazbegi-Rafting on Aragvi river-Tbilisi
Po śniadaniu przejazd pojazdami z napędem 4x4 przez piękne doliny i lasy do Kościoła Gergeti Trinity (z XIV wieku), który znajduje się na szczycie góry (2170m) i posiada jedne z najbardziej znanych ikon w kraju.
Przy sprzyjającej pogodzie, być może będzie można również dostrzec jeden z najwyższych lodowców w Kaukazie - Mt. Kazbegi (5047m).
Od Khazbegi przejazd do wioski Magaroskari, rafting rozpoczyna się powyżej wioski na 4KL Magaroskari. - W pobliżu kaplicy Kopala, a kończy w miejscowości Tvalivi.
Trasa składa się z 15 celów, czas trwania wycieczki ok 1.30ch. Przed raftingiem wszyscy uczestnicy przejdą instruktaż (20-30 m).
Podczas prób będzie obecny wykwalifikowany instruktor. Po raftingu przejazd z powrotem do Tbilisi.
Wieczorem kolacja w restauracji, a następnie pokaz ludowego show.

Dzień 4 Tbilisi-Bodbe-Sighnaghi-Velistsikhe-Kvareli-Tbilisi
Po śniadaniu, przejazd do Kachetii - zwiedzanie rejonu najlepszych winorośli. Tutaj, poczują Państwo prawdziwy wiejski klimat Gruzji. Następnie przejazd do Sighnaghi, skąd można podziwiać przepiękne widoki na okoliczne góry Kaukazu. Odwiedzimy również Monastyr św. Jerzego w Bodbe oraz grób St.Nino. Lunch w wiosce. Tutaj zasmakują Państwo prawdziwej gościnności mieszkańców oraz będą mieli możliwość degustacji pysznego domowego jedzenia oraz wina.
Odkryją tu Państwo sztukę produkcji wina, dania kuchni gruzińskiej oraz wspaniałe wina.
Powrót do Tbilisi. Kolacja w restauracji. Nocleg.

Dzień 5 Tbilisi-Kutaisi
Śniadnie. Zwiedzanie stolicy i największego miasta Gruzji – Tbilisi. Miasto jest głównym kulturalnym, naukowym i przemysłowym ośrodkiem Gruzji. Miasto oferuje wiele atrakcji. Zobaczymy m.in Bazylikę Anczischati (najstarsza świątynia na terenie Tbilisi), Cerkiew Matki Bożej Metechskiej, Katedrę Sion czy Wielką Synagogę.
Transfer na lotnisko (lunch w drodze).

CENA OBEJMUJE:
- Przelot samolotem
- Ubezpieczenie NNW I KL
- opiekę pilota
- 3 noclegi w Tbilisi w hotelu 4*, w pokojach 1 osobowych
- 1 nocleg w pensjonacie w Kazbegi
- degustacja wina
- rafting
- jazda jeepa 4x4 do Gergeti
- bilety wstępów
- opieka przewodnika
- 5 kolacji, 4 obiady

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.