Wycieczka firmowa do Dublina

Wyjazd dla firm do Dublina

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Dublina. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Irlandia_wyjazdy_firmowe
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku. Wylot do Irlandii. Popołudniowy przylot do Dublina.
Po drodze do centrum miasta zwiedzanie Malahide Castle należącego nieprzerwanie przez 7 wieków do rodziny Talbot oraz kolekcji ręcznie wykonanych modeli pociągów, jakie przez wszystkie lata istnienia kolei przemieszczały się po terenie Irlandii. Zakwaterowanie w hotelu.
Przejazd do niedziałającej już destylarni whisky Old Jameson Whiskey Distillery na niezapomniane zwiedzanie z przewodnikiem Shinding Tour. Możliwość poznania tajników wytwarzania jedynej w swoim rodzaju irlandzkiej whiskey, a także jej degustacji. Powrót do hotelu , kolacja, nocleg
Dzień 2
Zwiedzanie Guinness Storehouse – kilkupiętrowej ekspozycji prezentującej dzieje tego najbardziej popularnego towaru eksportowego Irlandii. Wizyta zakończona jest degustacją słynnego ‘pint of Guinness’ w zlokalizowanym na ostatnim piętrze, Gravity Bar, z którego podziwiać można panoramę Dublina.
Następnie spacer po mieście – podziwianie najbardziej znanych zabytków miasta, do których należą: najbardziej prestiżowy, założony przez Elżbietę I w 1592 r. uniwersytet Trinity College z najcenniejszym irlandzkim zabytkiem piśmiennictwa – średniowiecznym manuskryptem Book of Kells, główna katedra Irlandii – XII-wieczna katedra św. Patryka, zamek Dublin Castle.
Kolacja w irlandzkim pubie z tradycyjną muzyką.
Powrót do hotelu , nocleg.
Dzień 3
Przejazd do Glendalough usytuowanego w malowniczych górach Wicklow – zwiedzanie pozostałości średniowiecznego klasztoru (m.in. kamienny kościół św. Kevina, kamienna okrągła wieża). Jest to jedno z najważniejszych chrześcijańskich opactw w Irlandii, założone przez św. Kevina w VI wieku.Czas wolny na Grafton Street.
Kolacja w hotelu lub pubie.
Powrót do hotelu , nocleg.
Dzień 4
Wczesne sniadanie,
Przejazd na zachod Irlandii, podziwianie niezwykłych, 200 metrowych klifow Moher.
Krotki spacer po Galway – celtyckiej stolicy Irlandii. Powrót do Dublina, kolacja w hotelu, nocleg
Dzień 5
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU ALLIANZ
- 4 noclegi w hotelu 3* w pokoju 2-os
- śniadania i obiadokolacje (napoje dodatkowo płatne)
- Transfery autokarowe zgodnie z programem

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.