Wycieczka firmowa do Disneylandu

Wycieczka firmowa do Eurodisneylandu

Organizacja wyjazdów dla firm do Paryża i Eurodisneylandu
Wycieczka-firmowa-do-Disneylandu

Dzień 1
Wyjazd z Polski. Przejazd przez Niemcy.
Dzień 2
Przyjazd do Reims - wizyta w stolicy Szampanii. Spacer po mieście, gdzie zobaczymy m.in. Katedry Notre-Dame, uznawaną za najbardziej harmonijną i "klasyczną" w proporcjach katedrę we Francji, miejsca koronacji 24 królów Francji (od Chlodwiga w 496 roku do Karola X), następnie Bazyliki Św. Remiego z XI w., w której złożono ciała większości królów koronowanych w pobliskiej Notre Dame. Przejazd do hotelu, nocleg.
Dzień 3
Śniadanie w hotelu. Wyjazd na zwiedzanie Paryża, zobaczymy m in. Place Vendome, Place de la Concorde, Pola Elizejskie, Most Aleksandra III. Prawdziwą atrakcją będzie Wieża Eiffla - symbol Paryża i jeden z głównych symboli miasta. Następnie udamy się na Pola Marsowe i wyspę La Cite - serce Paryża z Katedrą Notre Dame i Sainte Chapelle, zobaczymy również Pałac Sprawiedliwości. Spacerując po wzgórzu Montmartre będziemy podziwiać Bazylikę Sacre Coeur, Place du Terre oraz Plac Pigalle. Znajdziemy się również na Placu de Gaulle"a z Łukiem Triumfalnym, wzniesiony na życzenie Napoleona I na chwałę wielkiej armii. Wieczorny rejs statkiem po Sekwanie zakończy zwiedzanie. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 4
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Disneylandu, najpiękniejszego i najbardziej znanego w Europie parku rozrywki dla dzieci i dorosłych. W bajkowej scenerii czekać nas będą atrakcje z różnorodnych krain. Z głównej ulicy pełnej sklepików możemy dotrzeć do następujących regionów: "Fantazji" - baśniowej krainy z zamkiem Śpiącej Królewny, "Pogranicza" - znanego z westernów Dzikiego Zachodu, "Przygody"- krainy poszukiwaczy skarbów i "Wynalazków" - świata technologii i przyszłości. Znajdziemy się w królestwie marzeń i najnowszej techniki, w domu lalek z całego świata i w krainie piratów. Na pewno spotkamy Myszkę Miki i Kaczora Donalda. Będziemy podróżować w czasie i przestrzeni z bohaterami filmów Walta Disneya. Szczególnie polecamy skorzystanie z dużego wyboru karuzel i zapierających dech w piersiach kolejek górskich. W godzinach wieczornych wyjazd do kraju.
Dzień 5
Przejazd do Polski; zakończenie wycieczki w godzinach popołudniowych.

CENA OBEJMUJE:
- przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, video)
- 3 noclegi w pokoju 2 os. z łazienkami w hotelu 2/3* na przedmieściach Paryża
- 3 śniadania
- opiekę pilota
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
CENA NIE OBEJMUJE:
- biletów wstępów do zwiedzanych obiektów opłat za komunikację miejską, rejsu po Sekwanie ok. 100-110 EUR (Wieża Eiffela 15 EUR, Pałac Inwalidów 9 EUR, D'Orsay 9 EUR, Wersal 15 EUR, rejs po Sekwanie 12 EUR, Luwr 16 EUR, Wieżowiec Montparnasse 14 EUR, Muzeum Figur Woskowych Grevin 24 EUR, 2 dniowa karta muzealna 42 EUR, bilet 3 dniowy na komunikację miejską 39 EUR)
- taksy klimatycznej 1,1 EUR/osoba/dzień
- wieczór francuski: kolacja przy gitarze i akordeonie, degustacja serów, wino bez ograniczeń od 35 EUR
- kolacje w restauracji samoobsługowej (3 daniowe menu, woda z dystrybutora) 13,50 EUR
- kolacje w restauracji z obsługą kelnerską (3 daniowe menu, woda w karafce) od 15,50 EUR
- biletów wstępów do Disneylandu:
1 dzień i 1 park, dorośli 65 EUR, dzieci do 11 lat 59 EUR,
1 dzień i 2 parki, dorośli 80 EUR, dzieci do 11 lat 74 EUR,
2 dni i 2 parki, dorośli 140 EUR, dzieci do 11 lat 126 EUR,
3 dni i 2 parki dorośli 140 EUR, dzieci do 11 lat 126 EUR

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.