Wycieczka firmowa do Budapesztu

Wyjazd firmowy samolotem do Budapesztu

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Budapesztu. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Budapeszt nie bez powodu uważana za jedną z najpiękniejszych w Europie. Magiczne miasto, które warto odwiedzić. Leży nad rzeką Dunaj, która dzieli go na dwie części prawobrzeżną, pagórkowatą Budę i lewobrzeżny, nizinny Peszt.
W Budapeszcie nie brak też polskich akcentów , wszak „Polak, Węgier dwa bratanki i do szabli, i do szklanki - Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát”. Jest wiec pomnik obrońców Przemyśla w kształcie lwa upamiętniający śmierć węgierskich żołnierzy broniących tego miasta. Znajdziemy tez pomnik Józefa Bema, walczącego w walkach narodowych z 1849 roku. Bem choć polakiem był, całym sercem za Węgrami się opowiadał . Napis na pomniku głosi „"Odbiorę most lub zginę! Naprzód Węgrzy! Skoro nie ma mostu – Nie ma Ojczyzny!" "Wygrał tę bitwę, lecz my przegraliśmy wojnę".
Budapeszt słynie z doskonałej komunikacji miejskiej. To właśnie tutaj powstała druga na świecie linia metra. Teraz budapesztańskie metro należy do Światowego Dziedzictwa Kultury. Stolica Węgier słynie z pomników lwów. Jest ich kilkanaście, różnej wielkości i w odmiennych stylach. Budapeszt jest zbudowany na systemie podziemnych jaskiń ze źródłami termalnymi. Pod miastem znajduje się m.in. długie na 86 metrów jezioro.

Budapeszt_wycieczka_firmowa

Dzień 1
zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot na Węgry. Przylot do Budapesztu. Objazd miasta. Spacer wokół Parlamentu, zwiedzanie neorenesansowej Bazyliki Św. Stefana. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2
Śniadanie, wyjazd na Wzgórze Zamkowe, zwiedzanie m.in.: Baszty Rybackiej, neogotyckiego Kościoła Macieja, Bramy Wiedeńskiej oraz Zamku Królewskiego. Przejazd na Plac Bohaterów - zwiedzanie do wyboru: Parku Varosliget, Zoo, Muzeum Sztuk Pięknych lub kąpiel w basenach termalnych Kąpieliska Szechenyi - warto zabrać strój i czepek kąpielowy. Następnie dla chętnych jednogodzinny rejs statkiem po Dunaju.
Kolacja all inclusive w regionalnej czardzie z muzyką węgierską przy cygańskim zespole i występami folklorystycznymi (szwedzki stół, ponad 30 potraw, alkohol(piwo, wino, szampan,) bez ograniczeń od godz. 2o.oo do 24.00)
Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Do południa dalsze zwiedzanie Budapesztu
Objazd Wyspy Małgorzaty (950 HUF), podczas którego można obejrzeć m.in.: ruiny Klasztoru Dominikanek oraz Tater Letni. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- transfer z/na lotnisko
- opieka pilota
- 2 noclegi ze śniadaniami w hotelu 3* w Budapeszcie (pokoje 2, 3 os. z łazienkami)
- 1 obiadokolacja w hotelu lub restauracji
- 1 kolacja all inclusive w czadzie regionalnej (szwedzki stół, ponad 30 potraw, alkohol(piwo, wino, szampan,) bez ograniczeń od godz. 2o.oo do 24.00)

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.