Wycieczka firmowa do Beneluksu

Wyjazd firmowy do Luksemburga, Belgii, Holandii

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Belgii, Holandii, Luksemburga. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Wycieczka-firmowa-do-Beneluksu
RAMOWY PROGRAM WYJAZDU

1 dzień
Wyjazd ok. 05:00, przejazd przez Polskę Niemcy. Przyjazd do hotelu w okolicach Trewiru, kolacja i nocleg. i nocleg.
2 dzień
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Trewiru – jednego z najstarszych miast Niemiec. Krótki spacer po starym mieście: Porta Nigra, Dom Trzech Króli, Rynek Główny, Katedra św. Piotra i Kościół Najświętszej Marii Panny, Aula Konstantyna, ogrody elektorskie. Po spacerze wyjazd w kierunku Luksemburga, stolicy Wielkiego Księstwa. Przejazd przez Kirchberg (Dzielnicę Europejską z nowoczesną architekturą), a następnie spacer po starym mieście: Plac Konstytucji, Plac Wilhelma i Pałac Książęcy, Plac Armii, ulica de la Corniche zwana najpiękniejszym "balkonem" Europy . Po spacerze przejazd do Brukseli. Po przyjeździe objazd miasta autokarem i spacer po Grand Place – brukselskim rynku z XV-wiecznym ratuszem, Domem Króla i barokowymi domami cechowymi. Wizyta u Manneken Pisa („siusiającego chłopczyka”) i Janneke Pis („siusiającej dziewczynka”). Obiadokolacja w pobliżu Grand Place. Czas wolny na brukselskiej starówce. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.
3 dzień
Śniadanie, a po śniadaniu dalsze zwiedzanie Brukseli: Park 50-lecia z Łukiem Triumfalnym, Rondo Schumana z budynkami UE i Rady Europejskiej, Parlament Europejski, Pałac Sprawiedliwości. Pałac Królewski i Katedra św. Michała i św. Guduli. Następnie przejazd pod Atomium, symbol Brukseli, w królewskiej dzielnicy Laeken, i przejazd do Brugii - doskonale zachowanego średniowiecznego miasta i zwiedzanie: Begijnhof, Szpital św. Jana, kościół NMP, plac Burg z gotyckim ratuszem i bazyliką Najświętszej Krwi, Rynek z dzwonnicą Belfort i Sukiennicami Obiadokolacja i powrót do hotelu i nocleg.
Opcja dodatkowa: Udział w tzw. Średniowiecznej kolacja w dawnym kościele Jezuitów. Czterodaniowe menu z drinkami i przedstawienie obrazujące zaślubiny Karola Śmiałego (19.00 – 22.30)
4 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd w kierunku Holandii. Przyjazd do Rotterdamu, objazd miasta i wizyta na Euromaszcie – najwyższej budowli (185 m) w Holandii wjazd na platformę widokową skąd rozciąga się panorama Rotterdamu i Europortu – największego w Europie portu przeładunkowego. Następnie przejazd do Hagi – miasta siedziby holenderskiego rządu, parlamentu i króla i zwiedzanie: Binnenhof – Domy Parlamentu, Pałac Królewski, Stary ratusz. Pałac Pokoju. Wizyta w Madurodam – Holandii w miniaturze gdzie wszystkie najbardziej charakterystyczne budowle Holandii przedstawione są w skali 1;25. Krótka wizyta w Scheveningen, nadmorskiej dzielnicy Hagi. Obiadokolacja. Przejazd do hotelu i nocleg.
5 dzień
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd w kierunku Amsterdamu. Po drodze Wizyta na farmie serowarskiej i producenta chodaków holenderskich. Przejazd do dzielnicy muzealnej Amsterdamu i piesze (9 h) zwiedzanie miasta. Wizyta w szlifierni diamentów. Następnie czas na wizytę w wybranym muzeum. Muzeum Van Gogha z największą na świecie kolekcją dzieł mistrza lub w Rijksmuseum – Muzeum Narodowym. Dla nie zainteresowanych wizytą w muzeum spacer i czas wolny na Albert Cuypmarkt – największym targu ulicznym Amsterdamu. Następnie spacer w kierunku Placu Dam. Muntplein – Plac Mennicy, wizyta na targu kwiatowym na kanale Singel. Następnie spacer ulicą Kalverstraat na Plac Dam z Nowym Kościołem i Pałacem Królewskim. Czas wolny. Następnie rejs po kanałach Amsterdamu, obiadokolacja i spacer po dzielnicy Czerwonych Świateł - centrum nocnych uciech. Wieczorem odjazd w kierunku Polski.
6 dzień
Jazda nocna przez Niemcy. Po przejechaniu granicy ciepły posiłek w okolicach Poznania. Wczesnym wieczorem przyjazd na miejsce zbiórki.

CENA OBEJMUJE:
- przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, video)
- opieka pilota
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- 4 noclegi w hotelach klasy turystycznej, w pokojach 2 os.
- 4 śniadania
- 5 obiadokolacji
- Pakiet brandingowy (agenda z planem wyjazdu, tablice z logo firmy w autokarze)

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.