Wycieczka firmowa do Barcelony

Wycieczka dla firm do Barcelony

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Barcelony. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

barcelona_wycieczka_firmowa

Dzień 1
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Barcelony. Transfer do hotelu. Wjazd kolejką linową na wzgórze Montjuïc z pięknym widokiem na miasto. Wizyta pod zniczem olimpijskim z 1992 r. Wieczorem udział w pokazie fontann z efektami świetlnymi i dźwiękowymi. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Całodzienne zwiedzanie BARCELONY. Spacer po Ramblas - głównym deptaku, gdzie gromadzą się uliczni artyści i sprzedawcy kwiatów, który Victor Hugo nazwał najbarwniejszą i najciekawszą ulicą Europy. Wizyta na słynnym barcelońskim targu La Boqueria. Spacer malowniczymi, średniowiecznymi uliczkami Dzielnicy Gotyckiej wśród zabytkowych kamienic i kościołów. Zwiedzanie katedry poświęconej św. Eulalii z niezwykłym wewnętrznym ogrodem otoczonym krużgankami, wysadzanym magnoliami i palmami, po którym przechadzają się gęsi. Zwiedzanie kościoła Santa Maria del Mar z XIV w., potocznie nazywanego katedrą Ribery. Wizyta w Muzeum Picassa, gdzie zgromadzono jedną z największych kolekcji z początkowego okresu twórczości artysty. Przejście w kierunku Portu Olimpijskiego, nad którym góruje futurystyczna rzeźba sardynki. Wizyta w słynnym barcelońskim Oceanarium, gdzie idąc przezroczystym tunelem o długości 80 m można podziwiać ciekawy wodny świat. Rejs statkiem wzdłuż wybrzeża Barcelony. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie dzielnicy Eixample, gdzie znajdują się najsłynniejsze budynki zaprojektowane przez Antonio Gaudíego, które stały są symbolem i wizytówką Barcelony. Spacer po Parku Güella wśród bajecznej architektury i bujnej roślinności, wpisanym na Listę UNESCO. Zwiedzanie Sagrada Familia -świątyni uznawanej za największe dzieło tego wybitnego architekta. Spacer po Passeig de Gràcia, gdzie stoją domy zaprojektowane przez Gaudíego, wpisane na Listę UNESCO: Casa Milà, Casa Batlló i innych słynnych architektów: Lluísa Domènecha i Montanera oraz Josepa Puiga i Cadafalcha. Wieczorem spektakl flamenco połączony z kolacją. Powrót do hotelu, nocleg
Dzień 4
Śniadanie. Wykwaterowanie. Wizyta na słynnym stadionie Europy: Camp Nou, będącym jednym z symboli Katalonii. Zwiedzanie muzeum klubu FC Barcelona. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski.

CENA OBEJMUJE
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- transfery z/na lotnisko
- 3 noclegi w hotelu 3*, w pokojach 2 os.
- 3 śniadania i 3 obiadokolacje

DODATKOWE OPCJE:
Wycieczka łodziami motorowymi

Transfer autobusem z lotniska do portu w Castelldefels, zlokalizowanego 10 minut od lotniska. Łodzie motorowe mają długość ok. 10-15 m, na łodzi może zmieścić się do 10 osób. Kapitan poinformuje nas o zasadach bezpieczeństwa. Jest to niezwykły sposób spędzania wolnego czasu, będziesz mógł cieszyć się promieniami słońca, poczuć wiatr we włosach, oferujemy świetną zabawę i niezapomniane widoki na Barcelonę i jej wybrzeże. Nasza podróż zakończy się w Porcie Olimpijskim, zbudowanym w 1992 roku.
Przejażdżka samochodami 4x4, trasa zaczyna się od lotniska.
Już na lotnisku w Barcelonie wszystko jest przygotowane na dzień przygód i emocji. Siedem jeepów Nissan Pathfinder czeka na uczestników na parkingu, samochody są w pełni wyposażone w książki, mapy, wody mineralne i paliwo. Trasę zaczniemy z lotniska przepiękną drogą do parku Narodowego "Garraf", który znajduje się w pobliżu lotniska. Trasa wiedzie przez fantastyczna krajobrazy, jest to zupełne przeciwieństwo normalnego transferu autobusowego do hotelu. Trasa kończy się albo w pięknym pobliskim regionie winiarskim Penedés, gdzie może zostać zorganizowana degustacja wina lub lunch w hotelu.
Wycieczka limuzyną (przed obiadem)
Podczas 2-godzinnego zwiedzania miasta podróżować będziemy ekskluzywną limuzyną. Każda limuzyna może pomieścić do sześciu osób. Kierowca mówi w języku angielskim, jest umundurowany i punktualny. Odbierze nas z hotelu, w limuzynie znajdziemy francuskiego szampana, ta przejażdżka to niezwykle ekscytująca przygoda. Samochód będzie przemieszczał się po ulicach Barcelony, podczas podróży spokojnie możesz wyciągnąć nogi i podziwiać miasto, w limuzynie jest naprawdę dużo miejsca. Zabierzemy Cie na Górę Tibidabo i Montjuic, do centrum miasta, starego i Olimpijskiego Portu i przez ulice "Eixample" i "Gracia ".
Lot balonem we wczesnych godzinach porannych
Po przybyciu na miejsce startu, uczestnicy są zapraszani do udziału w procesie konfiguracji i napełniania gazem balonów. Każdy balon może pomieścić do 8 osób i może unieść się do ok. 4.000 metrów. Podczas lotu będziesz miał szansę sterowania balonem, jest to świetna zabawa dla wszystkich. W każdym balonie jest doświadczony pilot, który nadzoruje lot i udziela porad technicznych. To wspaniałe uczucie podziwiać widoki z lotu ptaka, podziwiać piękne krajobrazy oraz urokliwe wioski Katalonii. Po ukończeniu lotu będziemy świętować w restauracji, pić szampana i każdy uczestnik otrzyma dyplom. Ze względu na wiatr lot może odbywać się tylko wczesnym rankiem lub późnym popołudniem.
Rejs katamaranem z Portu w Barcelonie z lunchem na pokładzie
Opuścimy Barcelonę w luksusowym katamaranie, który może pomieścić do 36 osób. Wybrzeże oferuje doskonałe możliwości do uprawiania żeglarstwa i wspaniałe widoki. Cała podróż trwa około 3 godzin, na pokładzie w barze dostępne są zimne napoje. Ponadto może być serwowany lunch w formie bufetu.
Wycieczka starymi samochodami
Zapraszamy na wycieczkę po Barcelonie i jej obrzeżach, odkryjesz Barcelonę w zupełnie inny sposób. Będziemy przesuwać się ulicami stylowym Fordem T z 1926 roku, trasa jest dostępna dla maksymalnie 3 samochodów naraz. Kierowca przejeżdża przez najbardziej interesujące i piękne miejsca, podczas trasy udziela nam informacji na temat trasy. Cała trasa zajmuje dwie godziny i może obejmować kilka ciekwaych miejsc na obrzeżach miasta, takich jak górna część góry Tibidabo, skąd rozpościera się niesamowity widok na miasto i morze. Trasa zakończy się w restauracji w Barcelonie.
Wycieczka Go Cars
Jest to doskonały i ekscytujący sposób na odkrycie Barcelony. Wynalazek ten pochodzi z Kalifornii i pojawił się w Barcelonie jakiś czas temu, jest to sterowany GPS-em 2-osobowy samochód. Dostępnych jest maksymalnie 35 samochodów. Dwu-godzinne zwiedzanie tymi samochodami pozwoli nam się dostać do najbardziej interesujących miejsc w Barcelonie, takich jak np stary port (Port Vell), Parque de la Ciutadella, Łuk Triumfalny i Torre Agbar. Jest wiele tras, gdzie odkrywać możemy miasto. Można też wjechać na górę Montjuic, gdzie można podziwiać wspaniałe widoki na miasto i Morze Śródziemne.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.