Wycieczka firmowa do Argentyny i Urugwaju

Wyjazdy firmowe do Argentyny i Urugwaju

Jesteśmy biurem podróży z wieloletnim doświadczeniem, które zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą firm. Organizujemy na zamówienie wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, incentive travel w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta. Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.
Argentyna_wyjazdy_incentive

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot z międzylądowaniem w jednym z europejskich portów
Dzień 2
Przylot do Buenos Aires. Spotkanie z przewodnikiem.
Półdniowe zwiedzanie BUENOS AIRES z obiadem i przewodnikiem. Czas trwania 5 godz.
Podczas tej wycieczki zapoznamy się z Buenos Aires zwracając uwagę na główne atrakcje miasta. Wśród nich zobaczymy główny plac Plaza de Mayo w otoczeniu Casa Rosada (siedziba Kancelarii Prezydenta), Cabildo (Kolonialny Ratusz) i katedrę. Odbędziemy również przejazd przez urokliwe uliczki San Telmo i kolorowymi drogami La Boca, która słynie z kolorowych domów. Później przejazd przez eleganckie Barrio Norte po drodze do cmentarza Recoleta, niesamowity cmentarz pokryty mauzoleami i rzeźbami. Wreszcie odwiedzimy Palermo i jego wspaniałe i parki.
Obiad w restauracji. Kolacja w hotelu
Dzień 3: BUENOS AIRES
Całodniowa wycieczka Fiesta Gaucha lunch z napojami
Ranczo znajduje się w Areco i tradycyjnym miasteczku w prowincji Buenos Aires. Autobusy będą eskortowane przez gauchos. Wyjazd do typowej "estancji" Argentyny, jednego z najbardziej żyznych stepów naturalnych świata. To miejsce słynie z "empanadas" (ciasto z mięsem), "asado", wspaniałych win argentyńskich. Będą Państwo uczestniczyć w show złożonym z tańców i pieśni folklorystycznych. Zostaną Państwo powitani szklanką wina i typowym 'empanadas" pasztetem mięsnym a na lunch będzie typowy argentyńskie mięso z grilla.
Po lunchu odbędzie się występ folklorystyczny Gaucho, po którym czeka Państwa możliwość docenienia umiejętności jazdy konnej argentyńskich Gaucho. Ranczo znajduje się około 110 km od Buenos Aires
Na około 17ej będziemy wyruszać w drogę powrotną do miasta.
Powrót w godzinach wieczornych, transfer z hotelu do restauracji, z przewodnikiem
Kolacja w lokalnej restauracji

Dzień 4 Buenos Aires / Colonia
Transfer z hotelu do przystani, z przewodnikiem
Bilet na prom z Buenos Aires do Colonia del Sacramento (pierwsza klasa)
Po przybyciu transfer z przystani Colonia do hotelu, z przewodnikiem
CITY TOUR Colonia z obiadem (bez napoi), z przewodnikiem
Colonia to małe miasto założone przez Portugalczyków w 1680 roku, w czasie, gdy Hiszpania i Portugalia prowadziły ze sobą wojnę. Przez ponad sto lat oba państwa walczyły o dominacją nad Coloniana, aż w końcu traktat z Saint Ildefonso przyznał je Hiszpanii. Dziś Stare Miasto ma wiele do powiedzenia na temat swojej kolonialnej przeszłości. Odwiedzimy malownicze uliczki Colonia del Sacramento, najstarszego miasteczka w kraju, niedawno włączonego na listę Światowego Dziedzictwa przez UNESCO. Zobaczymy ulice Santa Rita, San Gabriel, San Pedro, Kościół Matriz, Bastion del Carmen, słynny "Calle de los Suspiros" (Ulica Westchnień) używane tak często, jako sceneria na historycznych filmach, Puerta del Campo, Plaza Mayor 25 de Mayo. Cały czas czuje się przeszłość w miejskich brukowanych uliczkach i kamiennych murach. Uzupełnieniem archeologicznych wartości Coloniany jest jej naturalne piękno, towarzystwo rzeki Urugwaj i charakterystycznych pomników, które wyróżniają się na horyzoncie, takich jak katedra, latarnia morska i pobliska arena Real de San Carlos. Po zakończeniu wycieczki, powrót do hotelu.
Kolacja w Hotelu El Mirador bez napojów. Nocleg
Dzień 5: Colonia / MONTEVIDEO
Całodniowa wycieczka: ESTANCIA FINCA PIEDRA z obiadem
Po śniadaniu przejazd do Estancia Finca Piedra (ok. 1 godziny jazdy).
Ekskluzywne ekoturystyczne ranczo to oaza naturalnego piękna, spokoju i dopieszczonej gościnności, gdzie winnice są częścią wspaniałego krajobrazu. Zapraszamy do skorzystania z możliwości odkrywania aktywności rolniczej na 1000 hektarach nieruchomości, aby cieszyć się komfortem majątku, poznawać urugwajską kulturę i styl życia w połączeniu z odrobiną europejskiej nowoczesności i klasy.

Aktywność:
Finca Piedra oferuje szeroki wachlarz aktywności zewnętrznych i wewnętrznych, dla dzieci i dorosłych.
Jazda konna, w powozach konnych, pieszo lub rowerem, będziesz zaskoczony pięknem naturalnych krajobrazów, oceanem kamieni, winnicami, małymi rzeczkami, zwierzętami gospodarskimi i końmi Criollo. Estancia jest bogata w faunę, flory i ciekawe miejsca (np. pasieki, farmy krów) po drodze.
Aktywność z przewodnikiem: Jazda konna lub w powozach konnych przez nasze pola i winnice.
Wypasanie bydła, łapanie na lasso w rodeo. Wizyta w naszym ekskluzywnym butiku.
Aktywność baz przewodnika: Basen z jacuzzi, Rower górski, piłka nożna, siatkówka, nauka gry w tenisa i
kręgle (Cancha de bochas), wędkowanie, basen, ping-pong, WIFI internet, DVD.
Obiad w Estancia - Typowy urugwajski grill "Asado" Po obiedzie wizyta w rezerwacie zwierząt Estancia (króliki, strusie, kapibary, gęsi, kaczki, kury, indyki, pawie)
TRANSFER Z Colonia do Montevideo z przewodnikiem
Kolacja w hotelu Four Points bez napojów. Nocleg
Dzień 6: MONTEVIDEO
CITY TOUR MONTEVIDEO z obiadem w winnicy, z przewodnikiem
Największe miasto, a zarazem stolica Urugwaju od 1828. Stolica Urugwaju, Montevideo, to położona najdalej na południe stolica na świecie.
Monte VI de E.O. w ten sposób marynarze zaznaczali na dawnych kartach szóstą (VI) górę (Monte), którą widzieli płynąc wzdłuż urugwajskiego wybrzeża ze wschodu (E) na zachód (O). I właśnie fonetycznemu odczytowi tego zapisu Montevideo zawdzięcza swoją obecną nazwę.
Po zwiedzeniu głównych punktów orientacyjnych Montevideo, przejedziemy 37 km na północ od Montevideo, aby odwiedzić jedną z czołowych winnic i winiarni. Produkcja z 300 akrów jest przetwarzana w winnicy o pojemności 750.000 galonów. Doskonała gleba i mikroklimat w Juanicó pomógł temu obszarowi stać się doskonałym miejscem dla kultur winogron. Winnica rozpoczęła z 50.000 roślin, a ponad sto lat później, stała się ogromnym parkiem warzyw, gdzie są uprawiane najlepsze klasyczne odmiany. Proces przetwarzania stosowany w całej strukturze winnicy wiąże się z inteligentnym systemem zarządzania na bazie organicznych zasad rolnictwa. Główne uprawiane odmiany to: Sauvignon Blanc, Riesling Gewurztraminer, Chardonnay, Chenin Blanc, Colombard i Folle Blanche, Ugni Blanc, Merlot, Cabernet Sauvignon i Pinot Noire oraz specjalność zakładu, którym jest Tannat, bardzo ekskluzywna odmiana, która zdobyła ostatnio kilka nagród. Współcześnie Urugwaj wszedł z jego winami na bardzo konkurencyjne rynki, gdzie każdego roku otrzymujemy pierwsze nagrody na targach i wystawach.

Po przyjeździe zwiedzanie miejsca i struktury winnicy, wyposażenie w najnowocześniejsze maszyn do obróbki. Po zwiedzaniu czaka nas degustacja wina i obiad na grillu (kiełbasy, mięso, różne sałatki, lody z polewą, owoce, wino lub woda mineralna. Po degustacji wina przejazd z powrotem do hotelu
Kolacja w hotelu Four Points bez napojów. Nocleg
Dzień 7: MONTEVIDEO/BUENOS AIRES
Transfer na przystań promowa. Przejazd promem do Buenos Aires.
Kolacja i TANGO SHOW w la Ventana z przewodnikiem
Czas trwania: ok. 4 1 / 2 godz.
Tancerze, śpiewacy oraz orkiestra, pozwolą poczuć Państwu prawdziwy klimat Buenos Aires. Moc muzyki, przy drinku i wspaniałej kolacji, jak również typowa argentyńska muzyka, zostanie zaprezentowana dla Państwa, by poczuli się Państwo wyjątkowo. Różne Domy Tango, znajdują się w San Telmo, oferują możliwość podziwiania wszystkich atrybutów tango w różnych ekspresjach. Najlepsi tancerze i śpiewacy, a także orkiestry tanga, pozwolą Ci cieszyć się i czuć tą muzyką Buenos Aires, przy drinku lub na wspaniałej kolacji.
Powstałe ok. 1880, tango było wulgarnym tańcem, muzyką stolicy i niższej klasy społecznej, mieszanką gaucho z hiszpańską i włoską muzyką. Carlosa Gardela, najlepszy przedstawiciel muzyki i śpiewaków Tango, stworzył "tango-cancion" (piosenka tango), przeniósł tango z domów i kamienic na salony Buenos Aires. Pod koniec XIX wieku "Wielka Wieś Buenos Aires" stawała się miastem imigrantów, gdzie sfrustrowani i melancholijni Europejczycy wyparli gaucho, który stopniowo wycofali się na wieś. Dzieci tych imigrantów stanowią pierwsze pokolenie "porteos" i tango stało się nowym miejskim stylem.
Dzień 8: BUENOS AIRES
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- noclegi w hotelach zgodnie z programem, w pokojach 2 os.
- wyżywienie zgodnie z programem
- zwiedzanie i atrakcje zgodnie z programem

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.