Wycieczka firmowa do Alzacji

Wyjazd firmowy do Alzacji

Francja-Alzacja-wyjazdy-firmowe
Dzień 1
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Francji. Przyjazd do centrum Strasburga. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Spacer po zabytkowym centrum STRASBURGA – dzielnicy Petite France, gdzie można się zaopatrzyć w tradycyjne alzackie produkty: wina i figurki bocianów, które są symbolem tego regionu Francji; zwiedzanie kościoła św. Tomasza oraz zbudowanej z czerwonego piaskowca gotyckiej katedry Notre-Dame. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs statkiem po Renie, w trakcie którego można podziwiać najważniejsze budowle w mieście. Wizyta w Dzielnicy Europejskiej, gdzie znajduje się siedziba Rady Europy i Parlamentu Europejskiego. Wyjazd od OBERNAI, gdzie podziwiać można charakterystyczne dla Alzacji wspaniałe domy szachulcowe. Spacer po mieście: Place du Marché, ratusz, studnia św. Odylii, neogotycki kościół św. Piotra i Pawła. Kolacja. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 3
Śniadanie. Przejazd fragmentem sławnego Alzackiego Szlaku Winnego – Route du Vin pozwala poczuć prawdziwą atmosferę regionu. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): degustacja alzackich win w miejscowej winnicy w RIBEAUVILLÉ, które słynie z białych szczepów winorośli, takich jak: riesling, pinot blanc czy gewürztraminer. Spacer po gwarnym i kolorowym miasteczku RIQUEWIHR. Zwiedzanie KAYSERSBERGA znanego m.in. z ufortyfikowanego mostu na rzece Weiss i okazałych, gotyckich domów mieszczańskich. Kolacja. Powrót do hotelu w późnych godzinach wieczornych, nocleg.
Dzień 4
Śniadanie. Przejazd do HAUT-KŒNINGSBOURG, potężnego średniowiecznego zamku położonego na skalistym wzgórzu. Zniszczony przez Szwedów podczas wojny trzydziestoletniej, kilkaset lat niszczał wśród porastających go drzew, stając się w tym czasie natchnieniem i inspiracją dla wielu artystów i poetów romantyzmu. W XIX w. zamek został odrestaurowany i dziś jest jedną z najbardziej znanych atrakcji turystycznych regionu. Przejazd do COLMAR, uważanego za najpiękniejsze miasto Alzacji, będącego stolicą departamentu Haut-Rhin. Spacer po starym mieście i przecinających kanały krętych uliczkach dzielnicy Petite Venise. Zwiedzanie kościoła Dominikanów i kolegiaty św. Marcina. Kolacja. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 5
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Polski.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.