Wycieczka firmowa do Wrocławia

Wycieczka dla firm do Wrocławia

Organizujemy weekendowe, tanie wycieczki autokarowe po Polsce dla firm. Wyjazdy firmowe z ciekawym programem zwiedzania oraz dodatkowymi atrakcjami. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Wrocław - czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce, będące stolicą województwa dolnośląskiego, leżące nad rzeką Odrą. Nie bez powodu nazywane jest miastem spotkań, ponieważ praktycznie całą dobę tętni życiem, przez co cieszy się ogromnym zainteresowaniem, nie tylko Polaków, ale i odwiedzających nasz kraj obcokrajowców. Wrocław oferuje masę atrakcji dla osób w każdym wieku, posiada ogrom ciekawych miejsc, które z pewnością warto odwiedzić, jak chociażby jeden z najstarszych, staromiejskich rynków w Europie z zabytkowym ratuszem, czy Ostrów Tumski - historyczną dzielnicę Wrocławia, będąca niegdyś osobną wyspą, utworzoną dzięki licznym rozgałęzieniom Odry. Spacerując wieczorem średniowiecznymi uliczkami można na własnej skórze doświadczyć podróży w czasie. Dużym zainteresownaniem osób odwiedzających Wrocław, a przede wszystkim dzieci, cieszy się miejski ogród zoologiczny, założony w 1865 roku, największy pod względem liczby wystawianych zwierząt w Polsce. Nie mozna zapomnieć również o obejrzeniu słynnej Panoramy Racławickiej autorstwa Jana Styki, będącej jedną z wizytówek miasta. Na miłośnikach przyrody i pięknych krajobrazów z pewnością duże wrażenie wywrze Ogród Botaniczny, posiadający w swojej kolekcji wiele rzadkich, wymarłych gatunków zwierząt i Ogród Japoński, będący unikalnym przykładem żywej kultury japońskiej. Wrocław to miasto o wielu twarzach, z jednej strony nieco nostalgiczne, wprawiające w zadumę, a z drugiej szalone, zachęcające młodych ludzi do intensywnego spędzania czasu. Tutaj z pewnością nie da się nudzić!

Wrocław_wycieczka_firmowa
1 dzień
Przejazd do Wrocławia, Panorama Racławicka (28 zł), Muzeum Narodowe. Spacer po Wrocławiu z przewodnikiem miejskim. Rynek oraz Mały Rynek tzw. Solny, Ratusz, Jatki, Kamieniczki „Jaś i Małgosia” Uniwersytet Wrocławski”, spacer szlakiem wrocławskich krasnoludków, Ostrów Tumski – katedra św. Jana Chrzciciela, rejs statkiem po Odrze (20 zł). Powrót do ośrodka wieczorna impreza integracyjna z obiadokolacją.
2 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Brzegu – Zamek Piastów Śląskich (11 zł), Opole – spacer po starówce, Wieża Piastowska, Muszla Koncertowa. Droga powrotna, przyjazd godzinach wieczornych.

Cena zawiera:
-przejazd autokarem,
- 1 nocleg,
- Wyżywienie HB (1 obiadokolacja, 1 śniadanie),
- Impreza integracyjna z muzyką,
- Przewodnik miejski (w jeden dzień),
- Pilot-przewodnik,

CENY BILETÓW WSTĘPÓW
* ceny biletów grupowych
* w niektórych obiektach konieczne jest dodatkowo wynajęcie przewodnika
*ceny biletów mogą ulec zmianie

Zoo (bilety grupowe pow 10 os.):normalny: 20 zł/osobę
Pałac Królewski wystawy czasowe 15 zł (bilet normalny),
Ratusz
w trakcie trwania wystaw czasowych w Sali Mieszczańskiej, Sali Wójtowskiej lub Sali Wielkiej wstęp do Ratusza jest płatny; bilet normalny 12 zł,

Cmentarz Żydowski:bilet normalny: 10 zł
Arsenał miejski: wystawy stałe - wstęp wolny
Panorama Racławicka:normalny 25.00
Katedra Jana Chrzciciela:
zwiedzanie kaplic za prezbiterium dorośli - 4 zł;wjazd windą na wieżę dorośli - 5 zł

Ogród Japoński:normalny 3 zł
Park Miniatur:grupowy normalny - 8.10/os
Muzeum Narodowe:normalny - 15 zł
Muzeum Przyrodnicze:bilet normalny 10 zł
Muzeum Architektury:grupowy 5.00 zł
Muzeum Człowieka:normalny 8 zł,