Wycieczka firmowa do St. Petersburga

Wyjazd firmowy do St. Petersburga

St.Petersburg_wyjazdy_incentive
Dzień 1
w godzinach rannych zbiórka i wyjazd uczestników wycieczki, jazda non stop w stronę Łotwy, obiadokolacja i nocleg w Daugapilis lub REZEKNE
Dzień 2
śniadanie, wyjazd w kierunku St. Petersburga
Postój w Pskowie (spacer po mieście i zwiedzanie cerkwi Św. Trójcy). W godzinach wieczornych dojazd do Sankt Petersburga. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na spacer pod opieką pilota. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.
Dzień 3
Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem. Objazd ST. Petersburga autokarem, połączony ze zwiedzaniem m.in.: Aurora, Sobór Zmartwychwstania Pańskiego „Okrwawiony Zbawiciel”, Sobór Smolny, Kolumny „Rastralne”, Twierdza Pietropawłowska z Katedrą Św. Piotra i Pawła i grobami carów, przejście przez most Lejtnanta Szmidta do pomnika Piotra I (Jeździec Miedziany), gmach Senatu i Synodu, Gmach Admiralicji, Maneż Gwardii Konnej, Sobór Kazański.
Obiadokolacja. Czas wolny. Nocleg j.w.
Dzień 4
Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem. Ciąg dalszy zwiedzania Sankt Petersburga: 2-3 godzinne zwiedzanie Pałacu Zimowego, w nim Ermitażu – fragmentów najwspanialszej kolekcji dzieł sztuki na świecie: malarstwo hiszpańskie, holenderskie, flamandzkie; łącznie ok. 3 mln eksponatów zgromadzonych w 1000 salach). Następnie zwiedzanie Soboru Św. Izaaka wraz z wyjściem na taras - panorama miasta. Spacer najsłynniejszą ulicą Petersburga – Newskim Prospektem.
Odpoczynek, czas wolny.
Obiadokolacje. Przygotowanie do programu „Sankt Petersburg nocą”: 2 –godzinny rejs statkiem wycieczkowym malowniczymi kanałami rzeki Newy. Kawalkada oświetlonych statków z setkami rozbawionych turystów, magiczna moc otwierania zwodzonych mostów , potęguje wielkie uczucie radości w przeżywaniu słynnych „białych nocy”. Nocleg j.w.
Dzień 5
Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem. Wyjazd do PETERHOFU – letniej rezydencji Piotra I Wielkiego, słynącej z fontann, pałaców i ogrodów. Zobaczymy z zewnątrz Wielki Pałac, Kanał Morski oraz Wielką Kaskadę – grupę fontann o bardzo wyszukanych kształtach, uważaną za dzieło architektury i hydrotechniki. Na terenie 600 ha znajdują się 144 fontanny, wyrzucające razem 34 tys. litrów wody na sekundę. Przespacerujemy się po ogromnym Dolnym Parku z licznymi fontannami i posagami. Powrót do ST. Petersburga.
Następnie obejrzymy CARSKIE SIOŁO – letnią rezydencję żony Piotra I Wielkiego: Wielki Pałac Katarzyny II, Wielką Tronową Komnatę, sale galerii obrazów, Jadalnię Malinową i Rycerską, a w szczególności odtworzoną na nowo słynną Bursztynową Komnatę. Zwiedzimy Ogród Francuski o zadziwiającym pięknie, a także romantyczny park krajobrazowy ze stawami i wieloma innymi oczkami wodnymi, kanałami, kaskadami. Oczom naszym ukaże się Wielki Staw, Salon Poranny, Admiralicja, Sala na Wyspie, Kolumna Czesmańska i inne osobliwości.
Przejazd do Nowogrodu Wielkiego . Obiadokolacja. Nocleg w hotelu.
Dzień 6
Śniadanie. Wykwaterowanie. Do południa czas wolny na spacer malowniczymi uliczkami Starego Miasta i po ogromnym kompleksie Kremla (XI – XVII w). W sercu twierdzy największa i najstarsza świątynia Nowogrodu – Sobór Sofijski ,a na centralnym placu Kremla w kształcie dzwonu – olbrzymi pomnik Tysiąclecia.
Wyjazd w kierunku Polski , jazda non stop z krótkimi przystankami po trasie .
Dzień 7
śniadanie, wyjazd w kierunku Polski - jazda non stop z krótkimi przystankami na trasie

CENA OBEJMUJE:
- przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, video)
- 3 noclegi w Petersburgu w hotelu 3* w pokojach 2 osobowych z łazienkami
- 1 nocleg w Nowogrodzie Wielkim Hotel 3* w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami
- 1 nocleg na Łotwie Hotel 3* w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami
- wyżywienie(śniadania w formie stołu szwedzkiego, obiadokolacje serwowane do stolika)
- usługi polskojęzycznego przewodnika w St. Petersburgu
- opieka licencjonowanego pilota
- ubezpieczenie KL (20.000 EURO) i NNW
- wiza

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.