Wycieczka firmowa w Pieniny

Wycieczka firmowa w Pieniny

Organizujemy Weekendowe, tanie wycieczki autokarowe po Polsce dla firm. Wyjazdy firmowe z ciekawym programem zwiedzania oraz dodatkowymi atrakcjami. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Pieniny - pasmo górskie w łańcuchu Karpat, położone w południowej Polsce i północnej Słowacji. Jest to jedno z najładniejszych i najbardziej malowniczych miejsc w Polsce. Specyficzny, łagodny klimat oraz sąsiedztwo Tatr zaowocowało bogat fauną oraz florą tego rejonu. W Pieninach występuje bowiem 13-15 tysięcy gatunków zwierząt, czyli połowa wszystkich znanych w Polsce. Z racji tego utworzono tu Pieniński Park Narodowy i kilka rezerwatów przyrody. Środkową część Pienin wyraźnie upodobali sobie turyści. Spływy flisackimi tratwami, czy kajakami po Dunajcu przyciągają rzesze amatorów wodnych wrażeń. Jednak to nie jedyna atrakcja tego rejonu. Dla fanów przejażdżek wodnych została również przygotowana możliwość przepływu statkiem wycieczkowym po sztucznie utworzonym Zalewie Czorsztyńskim, między zamkami w Czorsztynie i Niedzicy. Oczywiście oba te obiekty są rownież udostepnione dla turystów. Wybierając się na wycieczkę na szczyt Sokolicy, będzie mozna obejrzeć panoramę Pienin z lotu ptaka, widać stąd także szczyt Tatr Wysokich i Bielskich. Punktem obowiązkowym dla każdego turysty jest zdobycie Trzech Koron - jednego z najbardziej rozpoznawalnych miejsc tego rejonu. Inną propozycją interesującą turystów może okazać się Czerwony Klasztor, gdzie do dziś żywe są fascynujące legendy np o Latającym Mnichu - Bracie Cyprianie. Aktualnie mieści się tam dyrekcja słowackiego Pienińskiego Parku Narodowego. Wyjątkowe uwarunkowania terenu, zróżnicowana fauna i flora, źródła wód mineralnych, czysta przyroda, a nade wszystko zapierające dech w piersiach widoki sprawiają, że Pieniny rok rocznie są bardzo chętnie i licznie odwiedzane przez turystów z całej Europy.
Pieniny_ spływ_Dunajcem
1 dzień
Wyjazd około godziny 7:00, przejazd do Chabówki – Skansen Kolejowy, Cerkiew w Jaworkach, Wąwóz Homole. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja integracyjna, nocleg.
2 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Niedzicy – zwiedzanie zamku, rejs po Zalewie Czorsztyńskim, spacer po zaporze. Droga powrotna, przyjazd w godzinach wieczornych.

Cena zawiera:
- Przejazd autokarem,
- Zakwaterowanie w pensjonacie
- Wyżywienie HB (1 śniadanie,1 obiadokolacja, 1 obiad),
- Wstępy: skansen w Chabówce, zamek w Niedzicy, rejs po zalewie Czorsztyńskim,
- Opiekę pilota-przewodnika
- Ubezpieczenie NNW

CENY BILETÓW WSTĘPÓW
* ceny biletów grupowych
* w niektórych obiektach konieczne jest dodatkowo wynajęcie przewodnika
*ceny biletów mogą ulec zmianie

Spływ Dunajcem:
Szczawnica:normalny: 45 zł + 4 zł (karta wstępu na Szlak Wodny w PPN)
Krościenko:
Ceny biletów do Krościenka:
normalny: 54 zł + 4 zł (karta wstępu do Pienińskiego Parku Narodowego)

Czerwony Klasztor:
3€/os

Pieniński Park Narodowy:bezpłatnie
Statek Harnaś:14zł/os
Zamek w Niedzicy:
12zł/os - bilet zwykły – wystawa „wozownia” w cenie biletu do zamku
4zł/os - bilet na zwiedzanie spichlerza, czynnego tylko w okresie letnim
Ruiny zamku Czorsztyn:5,00 zł - bilet normalny,
Wystawa przyrodnicza w Dyrekcji Parku:2,00 zł
Galeria widokowa na szczycie Trzech Koron:5,00 zł - bilet normalny,
Galeria widokowa na szczycie Sokolicy:5,00 zł - bilet normalny,
Szlak wodny w przełomie Dunajca:4,00 zł - bilet normalny,
Muzeum Przyrodnicze w Krościenku:2 zł