Wycieczka firmowa na Lazurowe Wybrzeże

Wyjazd firmowy na Lazurowe Wybrzeże

Francja_Lazurowe_wybrzeze_wyjazdy_incentive
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Przelot do Nicei. Transfer do hotelu. Czas wolny. Kolacja. Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Całodniowa wycieczka do Nicei, Eze i Monaco.
Zwiedzanie Nicei - miasta będącego nieoficjalną stolicą Riwiery francuskiej. Spacer na wzgórze Le Chateau, z którego rozpościera się panorama na miasto i Morze Liguryjskie. Spacer po biegnącej wzdłuż morza, słynnej Promenadzie Anglików.
EZE:
Przejazd do miasteczka Eze, którego najstarsza część znajduje się na wierzchołku wzgórza, z którego rozpościera się panorama na Morze Liguryjskie. Wizyta w fabryce perfum Fragonard w Eze. Poza możliwością dokonania zakupów, będziemy mogli również poznać tajniki produkcji perfum i kosmetyków tej znanej firmy.
MONACO :
Zwiedzanie rozpoczniemy od Monaco - Ville będącej oficjalnie stolicą tego państwa gdzie będziemy mogli podziwiać z zewnątrz Pałac Książęcy - siedzibę rodu Grimaldich oraz Katedrę, w której m.in. pochowana została Księżna Grace. Odwiedzimy również jedno z najsłynniejszych oceanariów na świecie.
Następnie udamy się do najbardziej ekskluzywnej części Monaco - Monte Carlo - znanej m.in. z kasyn i plaż, odwiedzanych przez bogaczy i sławy. Czas wolny na zabawę w miejscowym kasynie.
Powrót do Nicei około 19.00. Kolacja. Nocleg.
Restauracja Sarao Położona na Promenade des Anglais, niedaleko starego miasta.
Dzień 3
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Warszawy.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- 2 noclegi w pokoju 2 os.
- 2 śniadania
- 2 kolacje (3 dania, bez napoi)
- 1 lunch
- transfer z/na lotnisko
- zwiedzanie Eze, Nicei i Monaco

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.