Wycieczka firmowa w Bieszczady

Wycieczka dla firm Bieszczady

Organizujemy Weekendowe, tanie wycieczki autokarowe po Polsce dla firm. Wyjazdy firmowe z ciekawym programem zwiedzania oraz dodatkowymi atrakcjami. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Bieszczady - w Polsce nazwa używana głównie do określenia części Bieszczad znajdujących się na terytorium Polski (fragmentu Bieszczad Zachodnich). Charakterystyką rego rejonu są rozległe lasy, góry oraz piękna przyroda pośród której zamieszkują rośliny i zwierzęta nie występujące nigdzie indziej w Polsce, np wąż Eskulapa - największy gatunek węża w Europie. Będąc w Bieszczadach, punktem niemalże obowiązkowym jest miejscowość Solina wraz ze słynną, najwyższą w Polsce zaporą solińską mierzącą 81.8 m. Urokliwe widoki oraz możliwość rejsu statkiem po zalewie solińskim dostarczają wielu pozytywnych przeżyć zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Istnieje rownież mozliwość wejścia do środka zapory, gdzie trasa wycieczki poprowadzi przez halę produkcyjną, galerie oraz halę maszyn. Mało kto wie, ale Bieszczady słyną także z bibułkarstwa artystycznego, czyli rękodzieła niezwykle popularnego w tym regionie w czasach przedwojennych, którymi niegdyś przystrajano domy, przydrożne kaplice, czy cerkwie. W Bóbrce, gdzie sztuka ta jest naszerzej rozwinięta, powstają przeróżne kompozycje do dekoracji wnętrz, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na miejskich targach, czy kiermaszach. Ci z Państwa, którzy z kolei zawitają do miejscowości Majdan, koło Cisnej, będą mieli okazję przejechać się kolejką kursującą niezmiennie od ponad 100 lat. Z jej wnętrza będzie można podziwiać walory bieszczadzkiej przyrody, w tym m.in. ogromne, stare drzewa i być może nawet dziko żyjące zwierzęta. W Bieszczadach popularna jest także jazda konna, z której warto skorzystać będąc na miejscu, gdyż rozległe tereny idealnie nadają się do tego typu przejażdżek. Bieszczady to ciekawe miejsca, zróżnicowana fauna i flora oraz bogactwo różnorakich możliwości spędzania wolnego czasu, dzięki czemu odwiedzając te tereny, nuda z pewnością nie będzie nikomu towarzyszyć.

Bieszczady-Solina-wyjazdy-firmowe

1 dzień
Wyjazd około godziny 7:00, przejazd do Sanoka – zwiedzanie muzeum budownictwa ludowego– zabudowa Łemków, Bojków, Pogórzan. Przejazd do Leska – rynek oraz kirkut. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień
Śniadanie, Ustrzyki Dolne – Muzeum Przyrodnicze, Równia – drewniana cerkiew, wejście na Połoninę Wetlińską lub Caryńską. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd na zaporę nad Soliną. Łańcut – kompleks pałacowo-parkowy: zamek, stajnie i wozownia Zakończenie wycieczki.

Cena zawiera:
- Przejazd autokarem,
- Opłaty drogowe i parkingowe,
- Noclegi w pensjonacie,
- Wyżywienie ( 2 śniadania, 2 obiadokolacja),
- Opiekę pilota-przewodnika,
Cena nie obejmuje:
- biletów wstępów

CENY BILETÓW WSTĘPÓW
* ceny biletów grupowych
* w niektórych obiektach konieczne jest dodatkowo wynajęcie przewodnika
*ceny biletów mogą ulec zmianie

Skansen - Sanok
bilet - 12 zł; opłata przewodnicka (grupa 20 - osobowa) 50 zł
Bieszczadzki Park Narodowy:
Opłaty za wstęp na poszczególne szlaki turystyczne oraz za udostępnianie obszaru ścieżek przyrodniczych do zwiedzania.
Wołosate, wejście na szlak niebieski na Tarnicę oraz za udostępnienie obszaru ścieżek przyrodniczych "Orlik krzykliwy": 7,00zł/normalny; 3,50zł/ulgowy
Przełęcz nad Berehami (Wyżna) - wejście na szlak żółty na Połoninę Wetlińską oraz za udostępnienie obszaru ścieżki przyrodniczej "Pełnik alpejski": 7,00zł/normalny; 3,50zł/ulgowy
W pozostałych punktach: 6 zł/normalny; 3 zł/ulgowy
Muzeum Przyrodnicze w Ustrzykach Dolnych:
bilet normalny - 5,00 zł,
wycieczki zwiedzają Muzeum w grupach do 20 osób. Grupy obowiązuje korzystanie z usług przewodnika muzealnego - 20,00 zł od grupy liczącej do 20 osób.

Muzeum w Łańcucie:
Zamek, Stajnie, Wozownia – 28 zł,; Oranżeria – 3 zł, Ikony – 6 zł, Storczykarnia – 5 zł, Historia Miasta – 5 zł, Bilet “wszystkie ekspozycje” – 35 zł

ATRAKCJE DODATKOWE
- uroczyste kolacje
- quady
- offroad
- paintball
- Bieszczadzka Kolejka Leśna
- park linowy nad Soliną