Wycieczka firmowa do Argentyny, Urugwaju i Brazylii

Wyjazd firmowy do Argentyny, Urugwaju i Brazylii

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Brazylia-wyjazdy_incentive
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Przelot do Argentyny z międzylądowaniem w jednym z europejskich portów.
Dzień 2 BUENOS AIRES
Przylot do Buenos Aires.
Półdniowe zwiedzanie BUENOS AIRES z lunchem (bez napoi) i przewodnikiem
Czas trwania 5 godz.
Podczas tej wycieczki zapoznamy się z Buenos Aires zwracając uwagę na główne atrakcje miasta. Wśród nich zobaczymy główny plac Plaza de Mayo w otoczeniu Casa Rosada (siedziba Kancelarii Prezydenta), Cabildo (Kolonialny Ratusz) i katedrę. Odbędziemy również przejazd przez urokliwe uliczki San Telmo i kolorowymi drogami La Boca, która słynie z kolorowych domów. Później przejazd przez eleganckie Barrio Norte po drodze do cmentarza Recoleta, niesamowity cmentarz pokryty mauzoleami i rzeźbami. Wreszcie odwiedzimy Palermo i jego wspaniałe pałace i parki. Obiad w restauracji (3 daniowe menu z napojami)
Przejazd do hotelu.

Kolacja, nauka tanga i TANGO SHOW
Tancerze, śpiewacy oraz orkiestra, pozwolą poczuć Państwu prawdziwy klimat Buenos Aires. Moc muzyki, przy drinku i wspaniałej kolacji, jak również typowa argentyńska muzyka, zostanie zaprezentowana dla Państwa, by poczuli się Państwo wyjątkowo.
Różne Domy Tango, znajdują się w San Telmo, oferują możliwość podziwiania wszystkich atrybutów tango w różnych ekspresjach. Najlepsi tancerze i śpiewacy, a także orkiestry tanga, pozwolą Ci cieszyć się i czuć tą muzyką Buenos Aires, przy drinku lub na wspaniałej kolacji. Powstałe ok. 1880, tango było wulgarnym tańcem, muzyką stolicy i niższej klasy społecznej, mieszanką gaucho z hiszpańską i włoską muzyką. Carlosa Gardela, najlepszy przedstawiciel muzyki i śpiewaków Tango, stworzył "tango-cancion" (piosenka tango), przeniósł tango z domów i kamienic na salony Buenos Aires. Pod koniec XIX wieku "Wielka Wieś Buenos Aires" stawała się miastem imigrantów, gdzie sfrustrowani i melancholijni Europejczycy wyparli gaucho, który stopniowo wycofali się na wieś. Dzieci tych imigrantów stanowią pierwsze pokolenie "porteos" i tango stało się nowym miejskim stylem.
Nocleg.
Dzień 3: BUENOS AIRES
Całodniowa wycieczka Fiesta Gaucha lunch z napojami
Wyjazd do typowej "estancji" Argentyny, jednego z najbardziej żyznych stepów naturalnych świata. To miejsce słynie z "empanadas" (ciasto z mięsem), "asado", wspaniałych win argentyńskich. Będą Państwo uczestniczyć w show złożonym z tańców i pieśni folklorystycznych. Zostaną Państwo powitani szklanką wina i typowym 'empanadas" pasztetem mięsnym a na lunch będzie typowy argentyńskie mięso z grilla.
Po lunchu (3 daniowe menu z napojami) odbędzie się występ folklorystyczny Gaucho, po którym czeka Państwa możliwość docenienia umiejętności jazdy konnej argentyńskich Gaucho. Ranczo znajduje się około 110 km od Buenos Aires
Kolacja w restauracji (3 daniowe menu z napojami). Nocleg w hotelu
Dzień 4 Buenos Aires / Colonia
Transfer z hotelu do przystani, z przewodnikiem
Bilet na prom z Buenos Aires do Colonia del Sacramento.
CITY TOUR Colonia z obiadem (bez napoi), z przewodnikiem
Colonia to małe miasto założone przez Portugalczyków w 1680 roku, w czasie, gdy Hiszpania i Portugalia prowadziły ze sobą wojnę. Przez ponad sto lat oba państwa walczyły o dominacją nad Coloniana, aż w końcu traktat z Saint Ildefonso przyznał je Hiszpanii.
Dziś Stare Miasto ma wiele do powiedzenia na temat swojej kolonialnej przeszłości. Odwiedzimy malownicze uliczki Colonia del Sacramento, najstarszego miasteczka w kraju, niedawno włączonego na listę Światowego Dziedzictwa przez UNESCO.
Zobaczymy ulice Santa Rita, San Gabriel, San Pedro, Kościół Matriz, Bastion del Carmen, słynny "Calle de los Suspiros" (Ulica Westchnień) używane tak często, jako sceneria na historycznych filmach, Puerta del Campo, Plaza Mayor 25 de Mayo.
Cały czas czuje się przeszłość w miejskich brukowanych uliczkach i kamiennych murach. Uzupełnieniem archeologicznych wartości Coloniany jest jej naturalne piękno, towarzystwo rzeki Urugwaj i charakterystycznych pomników, które wyróżniają się na horyzoncie, takich jak katedra, latarnia morska i pobliska arena Real de San Carlos. Po zakończeniu wycieczki, powrót do hotelu. Kolacja, nocleg.
Dzień 5 Foz de Iguassu
Śniadanie. Przelot do Iguassu.
Zwiedzanie wodospadów po stronie argentyńskiej.
Pociąg odjeżdża z dworca centralnego. Można dojechać pociągiem lub wybrać się na 20-minutowy łatwy spacer wzdłuż Sendero Verde (szlak zielony). Oba sposoby doprowadzą nas do stacji Cataratas. Druga część podróży pociągiem ze stacji Cataratas zabierze nas do Garganta del Diablo. Od tego miejsca mamy pół godziny spacerem do wodospadu Garganta del Diablo.
Obiad w trakcie wycieczki.

Idąc w górę rzeki dochodzimy do specjalnie przygotowanych łodzi, aby dostać się do podnóża
wodospadów Iguassu i móc je podziwiać i poczuć z bliska. Wiry, fale i prądy wywołane przez wodospady dodają adrenaliny i wiele emocji do tej niezapomnianej wycieczki.
Kolacja i pokaz Churrascaria Rafain
Dzisiejszej nocy będziemy doświadczać typowo brazylijskiego grilla - "Styl Południowy". Żeberka z grilla do perfekcji! Folklorystyczny pokaz podczas obiadu - pokaz to mieszanka brazylijskich, argentyńskich i urugwajskich tańców i rytmów. Restauracja Rafain znajduje się na drodze do Brazylijskiego Parku Narodowego. Restauracja słynie z bufetu dań gorących, sałatek i dużej różnorodność mięsa. Po kolacji będą Państwo mogli cieszyć się najbardziej znanym latynoamerykańskim pokazem ludowym, począwszy od prezentacji muzyki brazylijskiej, harfa Paragwaju, tradycyjnego boliwijskiego "Tańca Butelek", argentyńskiego Tango i wiele innych prezentacji ludowych.
Dzień 6 Foz do Iguaçu,
Po śniadaniu, wizyta z brazylijskiej strony wodospadu. Lunch. Kolacja. Nocleg.
Dzień 7 Rio de Janeiro
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Rio de Janeiro
Przylot do Rio de Janeiro, powitanie przez profesjonalnego przewodnika i transfer do hotelu. Zakwaterowanie i powitalny drink.
Późnym popołudniem, transfer do Praia Vermelha (czerwona plaża), gdzie rozpoczynamy podróż kolejką linową, która oferuje wspaniały widok na zatokę Guanabara.
Pierwszy przystanek to wzgórze Urca na wysokości 220 metrów nad poziomem morza, z pięknym widokiem na Botafogo i zatokę Guanabara. Atrakcją tego płaskowyżu jest lądowisko dla helikopterów, panoramiczna restauracja i amfiteatr. Następny przystanek kolejki jest na wysokości 396 metrów. Z tego punktu zobaczymy zapierające dech w piersiach widok przez zatokę na Niterói, otoczony przez plaże i laguny. Zachód słońca ze szczytu Góry Głowy Cukru jest niesamowicie piękne.
Kolacja w Zozo (wtorek - czwartek)
Znajduje się w uroczej dzielnicy Urca na Praia Vermelha przylegającego do stacji kolejki linowej na Górze Głowy Cukru. Jest to ogromne miejsce o nowoczesnym wystroju, które posiada 3 kondygnacje, na samej górze muzyka na żywo. Główna sala jest zbudowana wokół drzewa mango. 3 daniowy obiad, danie główne stek - Argentyńska wołowina de chorizo.
Dzień 8, Corcovado + Plaże
Dzisiaj odwiedzimy najważniejszy symbol Rio i jeden z nowoczesnych 7 cudów świata. Nasza wycieczka rozpocznie się od malowniczej przejażdżki laguną Rodrigo de Freitas do dzielnicy Cosme Velho, gdzie wsiadamy do szwajcarskiej kolejki na panoramiczną przejażdżkę do lasów deszczowych Tijuca, uważanego za największy miejski las na świecie z powierzchnią 330 km2. Zielona roślinność i bogata fauna, takie jak ptaki i małpy. Dojedziemy na sam szczyt góry, gdzie rzeźbiony ze steatytu w najlepszym stylu art nouveau, stoi słynny Chrystus Odkupiciel, 38 m wysokości posąg z rozpostartymi ramionami, jakby błogosławiąc miasto, znany na całym świecie symbol Rio.
Obiad w Rialto - w formie bufetu
Restauracja Rialto, położona w dzielnicy Barra, oferuje proste i przytulne otoczenie, otwarta kuchnia pozwala klientom zobaczyć kucharza przygotowującego potrawy.
Kolacja w Carretão Ipanema.
Carretão Ipanema znajduje się w najbardziej eleganckiej dzielnicy miasta, charakteryzuje się stylem Carioca i gastronomiczną doskonałością.
Dzień 9-13 odpoczynek na plaży
Śniadanie. Transfer do jednego z kurortów przy plaży, pobyt w opcji All inclusive.
Dzień 14
Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, wylot do kraju.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem z międzylądowaniem Warszawa-Buenos Aires i Rio de Janeiro-Warszawa
- przeloty z Buenos Aires do Foz de Iguassu i z Foz de Iguassu do Rio de Janeiro
- opieka pilota
- opieka lokalnych przewodników
- Ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
-3 noclegi w Buenos Aires (hotel Kenton lub Pulitzer lub 725 Continental), w pokojach 2 os.
-2 noclegi w Foz de Iguassu (hotel Golden Tulip lub Bristol), w pokojach 2 os. -2 noclegi w Rio de Janeiro w hotelu Golden Tulip, w pokojach 2 os.
-5 noclegów w Buzios lub Angra, w pokojach 2 os. - wyżywienie zgodnie z programem (śniadania, obiad, kolacja), - wyżywienie w Buzios lub Angra w wersji All inclusive
- Transfery zgodnie z programem
- 1 godzina nauki tanga
- Zwiedzanie zgodnie z programem
- bilety wstępów do parków narodowych Foz Iguassu po stronie argentyńskiej i brazylijskiej

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.