Z wizytą w fabryce Ferrari

Wycieczka firmowa z wizyta w muzeum
Ferrari, Ducati, Lamborghini, Maserati

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.
wycieczka-firmowa-do-muzeum-Ferrari
Dzień 1
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch.
Dzień 2
Przyjazd do Modeny. Zwiedzanie miasta (2-3 godziny). Modena leży w dolinie Padu i w otoczeniu dwóch innych rzek: Secchia oraz Panaro. W bezpośredniej bliskości miasta znajdują się Toskańsko-Emiliańskie Apeniny. Znajdują się tu siedziby znanych koncernów samochodowych, wśród których dominuje Ferrari i Lamborgini. Tu zresztą urodził się Enzo Ferrari i tu przez lata testowano samochody tej firmy.
Zobaczymy tuta XII-wieczną katedrę znajdująca się przy głównym placu miasta Piazza Grande. Sam plac też wart jest pospacerowania. Znajduje się przy nim jeden z najsłynniejszych modeńskich pałaców – dziś siedziba pierwszej na świecie Akademii Wojskowej. Nad placem góruje kolejna krzywa wieża we Włoszech - Torre Ghirlandina, której budowę ukończono w XIV w. Przy placu jest również Ratusz Miejski z pięknymi salami obrad.
Wizyta w Muzeum Ferrari w Maranello (1 godzina) i fabryce Ferrari (1 godzina). Transfer do hotelu. Kolacja. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie.
Wizyta w Muzeum Ducati.
W muzeum Ducati możemy zapoznać się z historią marki, która narodziła się w Bolonii, w 1926r. i po dzień dzisiejszy jest dumą włoskiego przemysłu motoryzacyjnego. Możemy podziwiać historyczne i legendarne modele oraz współczesne ikony motocykli.
Ducati – włoskie przedsiębiorstwo produkujące sportowe motocykle. Firna założona w 1926 w Bolonii przez: Bruno Cavalieri Ducatiego, Adriano Ducatiego i Marcello Ducatiego.
W trakcie wizyty, wyjazdu zaproponujemy Państwu wejście do fabryki, gdzie zobaczymy produkcję, montaż tych wspaniałych motocykli. Zwiedzanie fabryki i muzeum trwa około 1 ½ godzin.
Lunch z degustacją lokalnych win. Opcja: Wizyta w Muzeum Lamborghini.
Wizyta w mleczarni produkującej parmezan oraz w Muzeum Maserati.
Zwiedzanie Bolonii.
Powrót do hotelu. Kolacja.
Dzień 4.
Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- przejazd autokarem z klimatyzacją, wc video
- 2 noclegi w hotelu 4*, w pokojach 2 os.
- 2 śniadania,
- 2 kolacje w hotelu
- lunch z degustacją win
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- zwiedzanie Muzeum i Fabryki Ferrari
- zwiedzanie fabryki parmezanu
- zwiedzanie Muzeum Maserati
- zwiedzanie Muzeum Ducati

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.