Wycieczka do Legolandu

Wycieczka do Legolandu i Hansa Parku

Wycieczka firmowa do parków rozrywki Legoland w Billund i Hansa Park.

Wycieczka-firmowa-do-Legolandu
Dzień 1
Wyjazd z Polski i przejazd w kierunku Niemiec.
Dzień 2
Przejazd przez Niemcy. W godzinach popołudniowych przyjazd do Lubeki - raju dla miłośników ceglanego gotyku wyniesionego do miana stylu narodowego. Spacer po lubeckim Starym Mieście, wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, gdzie zobaczymy m.in. Kościół Mariacki, dom Buddenbrooków i inne zabytkowe kamienice, złożymy także wizytę w sklepie, gdzie zakupimy ulubiony prezent z Lubeki, słynny na całą Europę - marcepan. Przejazd nad morze - odpoczynek na plaży lub wstęp na kompleks basenów. Zapraszamy do całorocznego, ogrzewanego miasteczka wodnego. Do dyspozycji odwiedzających zjeżdżalnie wodne, baseny o różnych głębokościach, sauny, masaże wodne i wiele innych atrakcji. Przejazd do hotelu na nocleg.
Dzień 3
Śniadanie. Wyjazd do Legolandu.
Park oferuje atrakcje zarówno dla maluchów, jak i dla starszych. Podzielony jest na kilka tematycznych działów: mniejsze dzieci z chęcią zagłębią się w krainę Duplo, gdzie w bezpieczny sposób mogą korzystać ze zbudowanych z klocków samolotów, mini-kolejek i innych atrakcji; dla nieco starszych pociech przewidziano m.in. Legorodeo Town. Niewielka kolejka zabierze podróżnych w krainę Indian, poszukiwaczy złota i kowbojów. Warto odwiedzić też krainę piratów - Piratland. Znajdziemy tu statek piracki, na którego pokład można wejść, są wirujące w szalonym tempie pojazdy w kształcie bali. Na koniec Miniland. Z ponad 20 milionów klocków zbudowane są najbardziej charakterystyczne budowle świata, jak np. Biały Dom, Statua Wolności. Jest też lotnisko, na którym kołują samoloty, są kanały z pływającymi statkami. Wszystko bajecznie kolorowe i w wersji mini - można poczuć się, jak Guliwer w krainie Liliputów. Powrót do hotelu na nocleg.
Dzień 4
Śniadanie. Przejazd do Hansa Parku.
Park oferuje luksusowe i niespotykane live-show oraz atrakcyjne jazdy. Czekają tam na nas liczne atrakcje, m.in.: wodny tor bobslejowy "Rio Dorado"" kapsuła spadająca z wysokości 50-ciu metrów "Monte -Zuma", kolejki ziemne i powietrzne, zjeżdżalnie wodne, karuzele, łodzie, wieża widokowa i przepiękne tereny parkowe. Na najmłodszych czeka Czarodziejski Jarmark, gdzie huśtawki, kuglarze i żonglerzy bawią publiczność wymyślnymi sztuczkami. W cyrku wodnym szaleją lwy morskie i foki. W kanionach Dzikiego Zachodu ćwiczą strzelanie z koltów prawdziwi kowboje. Jest tu również rewia "Światło i dźwięk", kino trójwymiarowe, kraina piratów, afrykańscy akrobaci, teatrzyk dla najmłodszych. Są wesołe makijaże na dziecięcych buziach, kolorowe stwory przechadzające się alejkami, barwna parada artystów Hansa Parku. Gwarantujemy wspaniałą zabawę. Pobyt na miejscu do ok. 17.00, a następnie wyjazd do kraju.
Dzień 5
Przyjazd do Polski we wczesnych godzinach rannych.

CENA OBEJMUJE:
- przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, video)
- 2 noclegi
- 2 śniadania
- ubezpieczenie NNW i KL
- opieka pilota

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.