Wycieczka dla firm do Izraela

Wyjazdy dla firm do Izraela

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel).Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych na zamówienie.Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Izrael ma dla Polaków szczególne znaczenie. Może być niebezpiecznie, może być niewygodnie, ale i tak bardzo wielu ludzi marzy o tym by zobaczyć Ziemię Świętą. Większość miejsc znanych z Ewangelii jest położona na właśnie terenie Izraela. Wielka szkoda, że konflikty przeradzające się w regularne wojny zakłócają spokój tej ziemi. Trzeba uodpornić się na widok uzbrojonych żołnierzy (w tym kobiet) na każdym kroku - nawet na przepustce muszą nosić broń przy sobie. A wydawałoby się, że nie ma nic bardziej uduchowionego niż przejście zaułkami starej Jerozolimy, czy spacer brzegiem jeziora Genezaret.
Jeśli tylko nie jest zbyt niebezpiecznie, warto spróbować. Pamiętajmy jednak - Izrael to Święta Ziemia nie tylko dla Chrześcijan, w nie mniejszym stopniu dla Żydów i Arabów, którzy dodatkowo, są tam u siebie. I choć odmienność religijna w połączeniu ze skazaniem na bliskie sąsiedztwo wywołuje konflikty, uszanujmy wszystkie kultury, a poznamy fascynujący kraj.

Wycieczka-firmowa-do-Tel-Avivu

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Przelot do Tel Aviwu. Docieramy na lotnisko Ben Gurion. Transfer do hotelu. Przez resztę dnia czas wolny. Będzie można pospacerować wzdłuż pięknej nadmorskiej promenady, surfować i wdychać orzeźwiające powietrze.
Kolacja i nocleg w Tel Awiwie.

Dzień 2
Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem wycieczek w hotelowym holu i od razu pierwsza wizyta w Muzeum Diaspory ; Jazda po głównych ulicach Tel Awiwu, centrum biznesu i rozrywek Izraela. Zatrzymamy się na placu Rabina, miejscu gdzie dokonano zamachu na premiera Icchaka Rabina. Kontynuacja wycieczki do Old Jaffa, 8000-letniego starego miasta portowego ; Odwiedzimy starożytne ruiny oraz Nowe Tzedek, pierwsze sąsiedztwo Tel Awiwu, zbudowane w 1887 roku i Nahalat Beniamin, deptak miasta znany z jego muzyków, biżuterii handmade i artefaktów. Następny przystanek na Sheinkin, tętniącej życiem i kolorowej ulicy znanej z unikalnych sklepów, kawiarni i młodzieżowej atmosfery. Na końcu pójdziemy do Centrum Dizengofa, gdzie będziemy mogli zrobić zakupy w samym sercu Tel Awiwu. Kolacja i nocleg w Tel Awiwie.

Dzień 3
Dziś, po śniadaniu wstąpimy do Jerozolimy. Pojedziemy na Górę Oliwną, aby podziwiać panoramę miasta. Zatrzymamy się na górze Syjon, aby odwiedzić grób króla Dawida, Pokój Ostatniej Wieczerzy i opactwo Zaśnięcia. Wprowadzenie na stare miasto i spacer po żydowskich kwartałach Armenii i do niedawno wydobytego i odrestaurowanego Cardo, rzymskiej drogi. Zobaczymy żydowską Ścianę Płaczu, Kotel i dalej dzielnicę chrześcijańską. Odbędziemy spacer wzdłuż drogi Dolorosa i odwiedzimy kościół Grobu Świętego. Przejdziemy do nowego miasta i odwiedzimy Yad Vashem, pamięci Holokaustu.
Powrót do Tel Awiwu. Kolacja i nocleg w Tel Awiwie.

Dzień 4
Wyjazd do Tel Awiwu za wzgórzami Judei do Morza Martwego, najniższego miejsca na ziemi. Odwiedzimy sklep produktów z Morza Martwego. Pojedziemy wzdłuż wybrzeży Morza Martwego do Masady, gdzie dowiemy się o bohaterskiej historii żydowskich bojowników. Wzniesiemy się kolejką linową i zwiedzimy twierdzę górską zbudowaną przez króla Heroda, gdzie w I w. fanatycy ostatni raz stanęli przeciwko Rzymianom. Odwiedzimy resztki murów, pałace, synagogi, cysterny wodne, mozaikowe, rzymskie łaźnie i inne. Zjedziemy kolejką linową. Będą mieli Państwo niepowtarzalną okazję pływania w Morzu Martwym, wiele osób uważa, że ma ono swoje efekty terapeutyczne. W drodze powrotnej zobaczymy jaskinie Qumran, w których znaleziono zwoje znad Morza Martwego. Kolacja i nocleg w Tel Awiwie.

UWAGA: zalecane są wygodne buty do chodzenia, kapelusze, strój kąpielowy i ręcznik.

Dzień 5
Dzień wolny. Kolacja i nocleg w Tel Awiwie.

Dzień 6
Po śniadaniu, czas wolny. Transfer na lotnisko i powrót do domu .

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL
- opiekę pilota
- transfery
- 5 noclegów w hotelu, 2 pokojach 2 os.
- śniadania i kolacje
- bilety wstępów

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.