Wycieczka dla firm do Warszawy 2 dni

Wycieczka dla firm do Warszawy 2 dni

Organizujemy weekendowe, tanie wycieczki autokarowe po Polsce dla firm. Wyjazdy firmowe z ciekawym programem zwiedzania oraz dodatkowymi atrakcjami. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Warszawa - stolica i zarazem największe miasto Polski. Jedyna stolica w Unii Europejskiej, gdzie w bliskiej odległości od centrum występuje rezerwat przyrody - Jeziorko Czerniakowskie na Mokotowie, będące domem dla wielu gatunków zwierząt w tym gadów, ptaków, czy ryb. Warszawa to bardzo gościnne, wielokulturowe miasto oferujące zwiedzającym masę atrakcji, pośrod których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Będąc na miejscu nie sposób nie odwiedzić tak znakomitych zabytków, jak np. Zamek Królewski, będący jedną z rezydencji książąt mazowieckich, z przepięknymi komnatami, salami i dziełami m.in Matteo Castellego, Ujazdów, Łazienki Krolewskie, czy urokliwy Wilanów, wraz z jego imponującym Pałacem. Dla miłośników przyrody, z pewnością warte zobaczenia będzie warszawskie zoo, czy też rozbudowany i bardzo ładnie utrzymany Park Skaryszewski z mnóstwem przytulnych, klimatycznych miejsc, idealnych na odpoczynek, bądź romantyczny spacer. Osoby lubiące pogłębiać wiedzę historyczną, koniecznie powinny udać się do Muzeum Narodowego, Muzeum Powstania Warszawskiego oraz wielu innych muzeów, które oferuje to wyjątkowe miasto. Z kolei dla dzieci (i rownież dla dorosłych) ciekawą rozrywką z pewnością okaże się wizyta w Centrum Nauki Kopernik, gdzie na własnej skórze bedzie można przekonać się prawidłowościach rządzacych biologią, matematyką, czy muzyką, a też i samemu stać się przedmiotem obserwacji. Warszawy nie da się zwiedzić w jeden dzień,dlatego też zapraszamy do stopniowego jej odkrywania wraz z naszym biurem podróży!

Warszawa_wycieczka_firmowa
1 dzień
Wyjazd około godziny 6:00, przejazd do Warszawy. Zamek Królewski (33 zł) trasa standardowa – apartamenty królewskie, Barbakan, Starówka, Pomnik Małego Powstańca, Grób Nieznanego Żołnierza, Cmentarz – Stare Powązki, przejazd na obiadokolację a następnie do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
2 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, dalsze zwiedzanie Warszawy: Park Łazienkowski – spacer po kompleksie pałacowo-parkowym: Pomnik Chopina, Pałac na wodzie, Amfiteatr na wodzie, Stara i Nowa Pomarańczarnia. Wilanów – Pałac Sobieskich (25 zł). Powrót w godzinach wieczornych.

Cena zawiera:
-Przejazd autokarem,
- Zakwaterowanie w hotelu
- Wyżywienie HB (1 śniadanie i 1 obiadokolacja),
- Opiekę pilota-przewodnika,
- Ubezpieczeni NNW

CENY BILETÓW WSTĘPÓW
* ceny biletów grupowych
* w niektórych obiektach konieczne jest dodatkowo wynajęcie przewodnika
*ceny biletów mogą ulec zmianie
Centrum Nauki Kopernik
Wystawy: 13 zł/os ; Laboratoria: biologiczne 190 zł/os; chemiczne - 190 zł/os; fizyczne - 190 zł/os; Planetarium Niebo Kopernika: 3D - 16 zł/os
Centrum Sztuki Współczesnej - Zamek Ujazdowski Grupowy - 6 zł/os
Miejski Ogród ZoologicznyNormalny (marzec-październik) - 20zl/os, (listopad-luty) 10 zł/os.
Muzeum Fryderyka Chopina w Żelazowej WoliGrupowy - 14 z/os
Łazienki KrólewskiePałac na Wyspie - 20 zł/os, ulgowy - 15 zł/os; Pałac Myśliwski - 6 zł/os, ulgowy - 4 zł/os; Stara Pomarańczarnia - 10 zł/os, ulgowy - 5 zł/os
Biały Domek (grupa do 15 osób) - 6 zł/os, ulgowy - 4 zł/os; Podchorążówka - bezpłatnie
Muzeum NiepodległościGrupowy - 8zł/os; przewodnik dla grupy zorganizowanej pozaszkolnej - 50 zł
Muzeum Wojska Polskiego15zł/os, z audioprzewodnikiem: 20zł/os
Muzeum Powstania WarszawskiegoGrupowy - 7 zł od osoby
Muzeum NarodoweGrupowy - 10 zł/os
Zamek KrólewskiGrupowy - 22 zł/os
Pałac w WilanowieGrupowy - 20 zł/os
Pałac Kultury i Nauki - taras widokowyGrupowy - 10 zł/os,
Stadion NarodowyGrupowy - 10 zł/os

ATRAKCJE DODATKOWE
- zwiedzanie Warszawy zabytkowymi Nysami lub autobusami "ogórkami"
- zwiedzanie miasta na segwayach
- gry miejskie
- uroczyste kolacje