Wschodnie wybrzeże USA - wycieczka firmowa do USA.

Wschodnie wybrzeże USA - wyjazd firmowy do USA

Nowy Jork, Filadelfia, Waszyngton, Nashville, Atlanta, Orlando, Miami

USA_wyjazdy_dla_firm_Nowy_Jork
Dzień 1
Przylot na międzynarodowe lotnisko w Nowym Jorku (NYC), powitanie przez naszego przewodnika, a następnie transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu na następne 2 nocy.
Dzień 2
Po śniadaniu zwiedzamy Nowy Jork - epicentrum globalnej kultury, rozrywki, i finansów. W programie rejs statkiem na legendarną Statuę Wolności oraz wjazd windą na 86 piętro najsłynniejszego i najwyższego nowojorskiego wieżowca Empire State Building. Wybierzemy się na spacer po Rockefeller Center i Piątej Alei, gdzie znajdują się najdroższe sklepy na świecie, i wejdziemy do imponującej Katedry św. Patryka.
Również zobaczymy słynny Most Brookliński, Punkt Zero, Gełdę Nowojorską i słynną Wall Street, Broadway, Rockefeller Center, Katedrę św. Patryka, Times Square, Radio City Music Hall, Siedzibę ONZ, Bibliotekę Nowojorską, Park Centralny i Operę Metropolitan.
Dzień 3
Po śniadaniu udamy się do kołyski amerykańskiej demokracji i wolności, jednej z pierwszych stolic młodych Stanów - Filadelfii. Zwiedzamy Filadelfię, m. in. centrum i Aleje Benjamina Franklina – amerykańskie Champs D’Elysee, oraz zrobimy pieszą wycieczkę po starym kolonialnym mieście, podczas której, zwiedzimy Salę Niepodległości, gdzie została uchwalona Deklaracja Niepodległości i zobaczymy Dom Tadeusza Kościuszki. Wieczorem pojedziemy do Waszyngtonu, gdzie czeka na Państwa wieczorna wycieczka po mieście.
Dzień 4
Po śniadaniu czeka na Państwa całodzienne zwiedzanie Waszyngtonu, stolicy Stanów Zjednoczonych. Czeka na Państwa wizyta w Kapitolu gdzie powstaje Amerykańskie prawo oraz pobyt pod Białym Domem, gdzie mieszka prezydent. Zwiedzimy cmentarz narodowy Arlington, gdzie zobaczymy zmianę warty nad Grobem Nieznanych Żołnierzy i odwiedzimy grób Johna Kennedy'ego, gdzie płonie wieczny znicz. Zwiedzimy najsłynniejsze pomniki narodowe: Pomnik Lincolna, Pomnik Weteranów Wojny Wietnamskiej oraz Pomnik Weteranów Wojny Koreańskiej. Staniemy pod najwyższym obeliskiem na świecie - Pomnikiem Waszyngtona oraz zwiedzimy najbardziej odwiedzanego muzeum na całym świecie – Muzeum Lotnictwa i Kosmosu.
Dzień 5
Po śniadaniu zapraszamy w podróż do malowniczej Doliny Shenandoah w górach Appalachach.
Zwiedzimy jedne z najpiękniejszych jaskiń na świecie, gdzie usłyszymy piękne dźwięki jedynych na świecie organów ze stalaktytów i stalagmitów. Następnie udamy się do jednej z najstarszych atrakcji Ameryki – Most Naturalny Wirginii – jedno z 7 cudów naturalnych świata, gdzie po zmroku zapraszamy na wspaniały pokaz świetlny „Stworzenie Świata” - tradycja od 1927 r.
Dzień 6
Po śniadaniu przejazd przez stany Virginia i Tennessee do Nashville w stanie Tennessee - nazywane „Miastem Muzycznym” - stolica stanu oraz stolica muzyki country, gdzie inspirującą energia miasta podnosi na duchu, a muzyka dosłownie wylewa się na ulice. Zapraszamy na atrakcyjną wycieczkę po Nashville, m. in. zobaczymy jeden z najbardziej unikalnych hoteli na świecie gdzie pod kopułą został stworzony cały świat. Nocleg w okolicy Nashville.
Dzień 7
Po śniadaniu udamy się do Memphis nad słynną Rzeką Mississippi. Dzisiaj w programie, m. in. posiadłość Elvisa Presleya, muzeum jego samochodów i nawet jego dwa samoloty. Staniemy pod budynkiem legendarnych Sun Studios, gdzie Elvis nagrał swoją pierwszą płytę, oraz zobczymy słynny “marsz kaczek” który pozostaje tradycją od 1933 r. I oczywiście… spacer wzdłuż legendarnej Beale Street – kołyski muzyki blues. Wieczorem powrót do Nashville.
Dzień 8
Po śniadaniu zwiedzimy Parthenon - jedyna na świecie dokładną replika Partenonu z 14-metrową boginią Atheną w środku. Również zwiedzimy autentyczną plantację Belle Meade z czasów starego amerykańskiego południa, znaną jako “Królowa Plantacji Tennessee.” Nocujemy w Nashville, gdzie życie nocne słynie na całe Stany Zjednoczone. Przejazd do Chattanooga, malownicze położonego nad Rzeką Tennessee, gdzie zobaczymy zapierający dech, magiczny wodospad “Ruby Falls”, znajdujący się głęboko w jaskiniach, oraz niepowtarzalne krajobrazy miasta ze skał Rock City - prawdziwy natury z potężnymi
wiekowymi formacjami skalnymi i oszałamiającymi panoramicznymi widokami. A na zakończenie dnia pojedziemy kolejką z 19 wieku jadąca pod nachyleniem 72%. Nocleg.
Dzień 9
Po śniadaniu przejazd do Atlanty i zwiedzanie. Zobaczymy zdominowany przez dużą liczbę wieżowców Downtown, m. in. Świat Coca Coli, kapitol, siedziba stanowego rządu Georgii oraz fascynujący Park Olimpijski. Dowiemy się ciekawej historii Atlanty od założenia przez Wojnę Secesyjną. Odwiedzimy "miasto pod miastem" zwane Underground Atlanta, gdzie stoją oryginalne fasady sklepów z czasów po Wojnie Secesyjnej zachowane z ozdobnymi murami ceglanymi, granitowymi łukami, ozdobnym marmurem, ręcznie wyrzeźbionymi drewnianymi słupami i gazowymi latarniami. Doświadczymy historii Wojny Secesyjnej w Cycloramie Atlanty - trójwymiarowy okrągły obraz bitwy Atlanty roku 1864.
Przejedziemy się obok domu Margaret Mitchell i przypomnimy czasy walki za prawa obywatelskie na alei Auburn Avenue. Następnie czeka na Państwa zwiedzanie słynnych studio telewizyjnych CNN Atlanta.
Kolacja i nocleg.
Dzień 10
Przejazd na Florydę gdzie odwiedzimy najstarsze miasto Ameryki St. Augustine. Juan Ponce de Leon odkrył ten region w swoich poszukiwaniach legendarnej „studni młodości”. Atrakcje turystyczne St. Augustine i barwna lokalna historia sięgająca cztery stulecia wstecz przywracają do życia historie, przygodę i romans starego miasta. Odwiedzimy m. in. XVII – wieczny murowany fort Castillo de San Marcos, który jest najstarszą taką budowlą w Stanach. Przeplatanie się historii i dnia dzisiejszego sprawia, ze pobyt w St. Augustine staje się niesamowitym przeżyciem. Przejazd do Orlando.
Dzień 11
Dzisiaj czeka na Państwa całodzienny pobyt w największej i najstarszej wytworni filmów Universal Studios Hollywood, zwiedzanie której przypomina wyprawę do wesołego miasteczka z oszałamiającymi efektami technicznymi, przejażdżkami i wieczornymi prezentacjami opartymi na motywach zaczerpniętych z powstających właśnie w wytworni filmów.
Dzień 12
Po śniadaniu czeka na Państwa cały dzień pełen zabawy w najszczęśliwszym miejscu na ziemi - Disney World.
Dzień 13
Po śniadaniu przejazd do Centrum Lotów Kosmicznych J. F. Kennediego na przylądku Canaveral, gdzie Państwo odkryją dla siebie fascynujący świat kosmicznych podróży. Przylądek Canaveral i Centrum Kosmiczne Kennediego są rdzeniem amerykańskich operacji kosmicznych. Następnie, udamy się na południe Florydy do Miami, gdzie czeka na Państwa wieczorna wycieczka po mieście: odwiedzimy piękny centrum Downtown oraz słynną dzielnicę w stylu Art Deco – South Beach, gdzie znajdują się najsłynniejsze dyskoteki i restauracje.
Dzień 14
Po śniadaniu czas wolny na plaży do momentu transferu na lotnisko. Transfer na lotnisko Miami
International (MIA), pożegnanie i lot powrotny.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- zakwaterowanie w hotelach 3* , w pokojach dwuosobowych
- śniadania i obiadokolacje
- transfery lotniskowe
- wszystkie koszty transportu wg. programu w klimatyzowanym autokarze lub minibusie
- codzienna opieka naszego polskojęzycznego przewodnika/pilota
- opłaty drogowe, parking, oraz podatki i opłaty lokalne

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.