Włoskie smaki - wyjazd firmowy do Włoch

Wycieczka firmowa do Włoch

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Wlochy_wyjazdy_kulinarne

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie o godzinie 05.30. Wylot do Mediolanu o godzinie 7.45. Przylot do Włoch o godzinie 10.05. Transfer do hotelu w okolicach Bologni.
Popołudniu krótkie zwiedzanie Bolonii. Kolacja w hotelu
Dzień 2
Śniadanie. Zwiedzanie miasta oraz degustacja szynek. Popołudniu wizyta w wytwórni szynki La Perla. Pod koniec wizyty degustacja miejscowych szynek.
Kolacja. Nocleg
Dzień 3
śniadanie. Przejazd w okolice Modeny. Zwiedzanie wytwórni sera, degustacja sera i oliwy.
Popołudniu czas wolny w hotelu. Kolacja. Nocleg.
Dzień 4
śniadanie. Czas wolny.
Popołudniu przejazd do Podere S.Giuliano, gospodarstwa agroturystycznego na lekcje gotowania. Powrót do hotelu. Kolacja. Nocleg.
Dzień 5
Śniadanie. Półdniowa wycieczka do Maranello, na zwiedzanie Muzeum Ferrari.
Powrót do hotelu. Kolacja. Nocleg.
Dzień 6
śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Mediolanu.
Zwiedzanie: Piazza del Duomo z największą na świecie katedrą gotycką, zwaną przez niektórych "poematem w marmurze", słynna w świecie opera La Scala, galeria sztuki Pinacoteca Ambrosiana - jedno z najcenniejszych włoskich muzeów, kościół Santa Maria delle Grazie słynący z fresku Leonarda da Vinci "Ostatnia Wieczerza", Galeria Vittorio Emanuele. Spacer po mieście słynną ulicą projektantów mody Monte Napoleone. Czas wolny na zakupy Lunch. Przejazd na lotnisko. Wylot do Polski o 19.25. Przylot do Warszawy o 21.35

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL
- opieka pilota
- 5 noclegów w hotelu 4*, w pokojach 2 os.
- 5 śniadań
- 5 kolacji w hotelu (1/2 l wody i ½ wina)
- wizyta w wytwórniach szynki, sera, oliwy i wina zgodnie z programem
- degustacje wina, sera, szynki zgodnie z programem
- lekcja gotowania włoskich potraw
- wizyta w Muzeum ferrari

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.