Wizyta w Seattle wyjazd firmowy do USA

Wizyta w Seattle wycieczka firmowa do USA

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.
USA_wyjazdy_dla_firm_Seattle
Seattle to miasto w stanie Waszyngton. Leży pomiędzy Zatoką Puget a jeziorem Waszyngtona z ujściem na Pacyfik, prawie 108 mil (174 km) na południe od granicy z Kanadą.
Miasto jest siedzibą hrabstwa King. Jest również ważnym morskim i lotniczym portem towarowym i osobowym w handlu z Azją[potrzebne źródło]. Zespół miejski Seattle-Everett-Tacoma liczy ponad 3,3 mln mieszkańców.

Dzień 1
zbiórka na lotnisku w Warszawie. Stanowisko odpraw Mega Travel. Wylot do USA. Przylot Seattle. Transfer do hotelu. Kolacja. Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Całodniowa wycieczka i zwiedzanie Seattle, łącznie z wycieczką po podziemnych labiryntach i korytarzach Underground Seattle. Opcja: rejs statkiem po jeziorze Waszyngtona
Dzień 3
Śniadanie. Wycieczka do Parku Olimpijskiego lub parku Narodowego Hoh, gdzie znajdują się jedne z nielicznych w strefie umiarkowanej lasy deszczowe.
seattle_wyjazd_incentive
Dzień 4
Śniadanie. Zakupy w Seattle. Transfer do Redmond.
Dzień 5
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem na trasie Warszawa-Seattle z przesiadkami
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- 3 noclegi w Seattle, w pokojach 2 os., w hotelu typu Holiday Inn, Best Western, Comfort Inn lub podobnym
- śniadania, lunche, kolacje
- transfery zgodnie z programem
- bilety wstępów: Underground Seattle Tour, park Hoh lub park olimpijski
- rejs statkiem

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.