Wizyta w Pekinie wycieczka firmowa

Wizyta w Pekinie wyjazd dla firm

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Chiny_wyjazdy_dla_firm
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie w hali odlotów dwie godziny przed odlotem, wylot do Chin przez jeden z portów europejskich.
Dzień 2 PEKIN (LUNCH, KOLACJA)
Przylot do Pekinu, transfer do hotelu. Po południu zwiedzanie największego miejskiego placu na świecie, Placu Tiananmen położonego w samym sercu Pekinu. Przejazd obok obiektów olimpijskich. Kolacja i czas wolny.
Dzień 3 PEKIN (ŚNIADANIE, KOLACJA)
Od rana zwiedzanie Zakazanego Miasta zwanego też Zimowym Pałacem Cesarskim(UNESCO). Pałac wznosi się dokładnie w samym centrum starego Pekinu. Budowa Zakazanego Miasta rozpoczęła się w 1406 roku za czasów dynastii Ming i trwała 14 lat. Pałac był rezydencją 24 cesarzy z dynastii Ming i Qing.
Zakazane Miasto jest największym zespołem pałacowym na świecie i zajmuje powierzchnię 720 tysięcy metrów kwadratowych. Zwiedzanie Pałacu Letniego(UNESCO) - najlepiej zachowanego Ogrodu Cesarskiego, którego chińska nazwa Yihe Yuan oznacza Ogród Pielęgnowania Harmonii, miejsce to jest połączeniem pięknej scenerii z bogactwem architektury. Przejażdżka rikszami po urokliwych uliczkach najstarszych części miasta tzw. Hutongach. Wieczorem kolacja, podczas której głównym daniem będzie
specjalność kuchni lokalnej - kaczka po pekińsku.

Dzień 4 PEKIN (ŚNIADANIE, KOLACJA)
Wyprawa poza miasto, na Wielki Mur (UNESCO), którego budowę rozpoczął pierwszy cesarz Chin z dynastii Qin. Wielki Mur miał chronić cesarstwo przed najazdami koczowniczych plemion. Część Muru, która zachowała się do czasów współczesnych, została wzniesiona za czasów dynastii Ming i była częścią Jedwabnego Szlaku. Ta największa budowla świata rozciąga się na długości 6350 kilometrów, mogą z niej Państwo podziwiać przepiękne krajobrazy otaczających ją gór Tianshou. Zwiedzanie doliny Grobowców
Cesarzy Dynastii Ming, spacer Drogą Kamiennych Postaci. Nocleg w Pekinie
Dzień 5 PEKIN / POLSKA (ŚNIADANIE)
Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Polski.

Cena zawiera:
- Bilety wstępu do wszystkich wymienionych w programie obiektów.
- Przelot na trasie Warszawa - Pekin - Warszawa przez jeden z europejskich portów lotniczych.
- Przejazdy klimatyzowanym autokarem lub mikrobusem wg programu.
- Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki.
- Opiekę lokalnych przewodników.
- Zakwaterowanie w hotelach 3*/4* w dwuosobowych pokojach z łazienką i klimatyzacją.
- Posiłki według programu.
- Ubezpieczenie KL, NNW, OC i bagażu.
- Wizę chińską.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.