Wizyta w Nowym Jorku i mecz NBA

Wycieczka firmowa do Nowego Jorku, do USA

Jeśli Francja ma Paryż a Włochy Rzym, to Stany Zjednoczone mają Nowy Jork. Chociaż nie jest to jedyne imponujące miasto, które znajdą Państwo tutaj, to jego klimat sprawi, że zostanie długo w waszej pamięci. Wspaniała panorama to tylko część tego, co czyni to miasto niezwykłym. Jedną z pierwszych rzeczy którą można zauważyć, jest liczba (ponad 13.000) taksówek. Jeśli wydaje się, że każdy gdzieś podąża to często tak jest - w Nowym Jorku zawsze jest coś do zrobienia i do zobaczenia.

Nieważne czy jesteś tu na zakupach, w muzeum, podziwiasz sztukę lub zwiedzasz słynne zabytki to zawsze znajdziesz coś aby wypełnić swój dzień. Wybierz się na spacer po Central Parku, jednym z najczęściej odwiedzanych parków w Ameryce. Odwiedź Metropolitan Museum of Art (MET), jedno z największych i najbardziej imponujących muzeów na świecie. Niezapomniane wrażenia czekają cię także w Muzeum Guggenheima i American Museum of Natural History (przedstawiony w filmie Noc w Muzeum). Nie przegap atrakcji turystycznych takich jak Statua Wolności, Times Square, Empire State Building i Rockefeller Center. Żadna podróż do Nowego Jorku nie może obejść się bez spaceru po Broadway i biletu na sztukę. Mając tak wiele do zobaczenia łatwo zrozumieć, dlaczego zarówno Amerykanie jak i turyści uznają to miasto jako jedno z ich ulubionych.Na początku XXI w. oczy całego świata były skierowane właśnie na Nowy Jork, gdzie 11 września 2001 r. przeprowadzono zamach terrorystyczny na World Trade Center, wskutek którego zginęło około 3 tys. ludzi, w tym 343 strażaków i zniszczony został cały kompleks WTC. Lecz takie miasto jak Nowy Jork zawsze wraca do formy.

USA_wyjazdy_dla_firm_Nowy_Jork
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do USA. Przylot na międzynarodowe lotnisko w Nowym Jorku, gdzie po odbiorze bagaży i odprawie imigracyjnej, Państwa spotka nasz polskojęzyczny przewodnik/pilot. Witamy Państwa w Nowym Jorku - największe miasto w Stanach Zjednoczonych, liczące ponad 8 milionów mieszkańców. Transfer do hotelu w pobliżu Manhattanu.
Dzień 2
Po śniadaniu zwiedzamy Nowy Jork - epicentrum globalnej kultury, rozrywki, i finansów. W programie wjazd windą na 86 piętro najsłynniejszego i najwyższego nowojorskiego wieżowca Empire State Building.
Wybierzemy się na spacer po Rockefeller Center i Piątej Alei, gdzie znajdują się najdroższe sklepy na świecie, i wejdziemy do imponującej Katedry św. Patryka. Również zobaczymy słynny Most Brookliński, zabytkową dzielnicę Manhattanu pochodzącą z początku 19 wieku, Punkt Zero, Giełdę Nowojorską i słynną Wall Street, Broadway, Rockefeller Center, Katedrę św. Patryka, Times Square, Radio City Music Hall, Siedzibę ONZ, Bibliotekę Nowojorską, Park Centralny i Operę Metropolitan. Zobaczymy również tnące życiem nowojorskie Chinatown.
Dzień 3
Po śniadaniu zapraszamy Państwa na rejs statkiem na legendarną Statuę Wolności, która jest od ponad stu lat symbolem wolnej Ameryki. Odwiedzimy Wyspę Ellis, która dla ponad 12 milionów imigrantów, była pierwszym przystankiem w Ameryce. Po powrocie przejedziemy do SoHo, eleganckiej dzielnicy antykwariatów, galerii sztuki, niezwykle modnych restauracji i ekskluzywnych sklepów. Odwiedzimy również słynną dzielnice artystów Greenwich Village, uważanej za jedną z najciekawszych Nowego Yorku. Czas wolny na zakupy na Manhattanie. Pobyt w Polskiej dzielnicy. Wieczorem dla chętnych show na Broadwayu, lub pobyt w jednym z klubów nocnych
Dzień 4
Dzisiaj zapraszamy Państwa na jednodniową wycieczkę do kołyski amerykańskiej demokracji i wolności, jednej z pierwszych stolic młodych Stanów - Filadelfii. Zwiedzamy Filadelfię, m. in. centrum i Aleje Benjamina Franklina – amerykańskie Champs D’Elysee, oraz zrobimy pieszą wycieczkę po starym kolonialnym mieście, podczas której, zwiedzimy Salę Niepodległości, gdzie została uchwalona Deklaracja Niepodległości i zobaczymy Dom Tadeusza Kościuszki.
Przejazd do jednego z największych w USA outletów firmowych factory, gdzie znajdują się setki sklepów największych designerów odzieży na całym świecie, a ceny są o wiele niższe niż w ich sklepach w miastach. Wizyta na meczu NBA New York Nicks. Wieczorem powrót do hotelu.
Dzień 5
Transfer na lotnisko i wylot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- 4 noclegi w hotelu 3*, w pokojach 2 os.
- śniadania, kolacje
- transfery
- bilety wstępów
- bilety na mecz NBA

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.