Weekend w Wenecji

Wycieczka dla firm do Wenecji

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Wenecja_wycieczki_firmowe
1 dzień
zbiórka na lotnisku. Odprawa Przylot do Wenecji-Treviso. Transfer z lotniska do miasta. Zwiedzanie: gotycki kościoł z XIV w Madonna dell'Orto; przejscie nad Canale Grando; podziwianie gotyckiego pałacu Ca' d'Oro (Złoty Dom). Zwiedzanie mostu Rialto; przejście na Plac św. Marka, centralnego punktu Wenecji. Po zwiedzaniu placu wyjazd windą na dzwonnicę. Czas wolny. Następnie zwiedzanie Bazyliki św. Marka. Przejście przez Piazettę na nabrzeże z wejściem do Pałacu Dożów dawnej siedziby władz Republiki. Powrót do hotelu. Nocleg.

2 dzień
śniadanie. Przejazd do Wenecji. Zwiedzanie: Santa Maria Gloriosa dei Frari; plac Drosoduro Campo Santa Margherita; pałac Ca' Rezzonico; plac San Trovaso-Squero di San Trovaso. Spacer po malowniczym nabrzeżu Zattere wzdłuż kanału Giudecca. Przejście obok Gallerie dell'Accademia, gdzie znajdują się arcydzieła weneckich malarzy; następnie przejście przez most Accademia na drugą stronę kanału Grande i przez San Marco do dzielnicy Castello. Czas wolny. Spacer bulwarem nabrzeżnym Riva degli Schiavoli. Fakultatywnie dla chętnych wycieczka na wyspę Murano, słynącej z produkcji szkła. Spacer po centrum Murano i przejście na targ. Czas wolny na zakup pamiątek. Zwiedzanie Bazyliki Santa Maria e Donato i Muzeum Szkła. Powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień
śniadanie. Czas wolny (w zależności od godziny wylotu). Transfer na lotnisko. Odprawa, przelot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- 3 noclegi w hotelu **/*** w okolicy Wenecji (pokoje 2- osobowe z łazienkami);
- 3 śniadania
- 3 obiadokolacje
- transfery
- opiekę pilota-przewodnika;
- ubezpieczenie KL, NNW i bagażu.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. <Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.