Weekend w St. Petersburgu wyjazd firmowy

Wycieczka dla firm do Sankt Petersburga

St.Petersburg_wyjazdy_incentive
1 dzień:
Przylot samolotem z Polski. Zakwaterowanie w hotelu 3*, nocleg.
2 dzień:
Po śniadaniu objazdowe zwiedzanie Petersburga: Wyspa Wasilewska, Pole Marsowe, Krążownik Aurora, Monastyr Smoleński, Newski Prospekt.
Zwiedzanie będzie obejmowało twierdzę Pietropawłowską, która jest najstarszą budowla w mieście, założona przez Piotra I w roku 1703 na Wyspie Zajęczej, miała służyć do obrony przed Szwedami.
Twierdza składała się z 6 bastionów oraz baszty. W murach znajdują się dwie bramy: Brama Piotrowska oraz Brama Newska. Wewnątrz budowli znajduje się sobór Pietropawłowski (wybudowany w latach 1712- 1733), który wieńczy 122-metrowa iglica. W soborze znajdują się krypty rosyjskich monarchów, m.in. Św. Aleksandra II oraz św. Mikołaja II (pochowany w 1998 roku). Twierdza Pietropawłowska pełniła rolę więzienia politycznego do 1917 roku. Więziono tu Tadeusza Kościuszkę (w Domu Komendanta), Seweryna Krzyżanowskiego, Fiodora Dostojewskiego, Maksyma Gorkiego, Piotra Kropotkina, Lwa Trockiego, Jana Kilińskiego oraz Aleksandra Uljanowa, brata Włodzimierza Lenina. W październiku 1917 roku garnizon twierdzy przyłączył się do rewolucjonistów i umożliwił wydanie 100 000 karabinów robotnikom. Następnie wycieczka do Yusupov Palace - jeden z najpiękniejszych i najbardziej luksusowy pałacy w Petersburgu. Zwiedzanie ekspozycji Rasputina. Yusupov Pałac leży na brzegu rzeki Moiki, jest to jeden z 57 pałaców w Rosji, z których cztery znajdują się w Sankt Petersburgu, których właścicielem był Feliks Yusupow. Ten pałac, zaprojektowany został przez De la Mothe vallen i Andrieja Michajłowa. Kiedyś, gdy we Włoszech, Jusupow podziwiał piękne białe marmurowe schody chciał go kupić, ale niestety właściciel pałacu odmówił sprzedaży. To jednak nie powstrzymało ekscentrycznego Jusupowa, który następnie kupił cały pałac. Klatka schodowa prowadzi do prywatnego teatru Zenaida Jusupowa, który został starannie zachowany w stylu rokoko. Są tu dzieła sztuki Rembrandta i Rubensa, tkaniny i porcelana francuska, weneckie lustra i rzeźby w drewnie. To tutaj w 1916 roku Grigorij Rasputin został zamordowany. Został zwabiony do pałacu Yusupova rozstrzelano go i wrzucono do rzeki. Pałac jest doskonałym przykładem wczesnej architektury Petersburga 18 wieku. Wycieczka do Pałacu Jusupowa - jeden z najpiękniejszych i najbardziej luksusowy pałacy w Petersburgu. Zwiedzanie ekspozycji Rasputina. Yusupov Pałac leży na brzegu rzeki Moiki, jest to jeden z 57 pałaców w Rosji, z których cztery znajdują się w Sankt Petersburgu, których właścicielem był Feliks Yusupow. Ten pałac, zaprojektowany został przez De la Mothe vallen i Andrieja Michajłowa. Kiedyś, gdy we Włoszech, Jusupow podziwiał piękne białe marmurowe schody chciał go kupić, ale niestety właściciel pałacu odmówił sprzedaży. To jednak nie powstrzymało ekscentrycznego Jusupowa, który następnie kupił cały pałac. Klatka schodowa prowadzi do prywatnego teatru Zenaida Jusupowa, który został starannie zachowany w stylu rokoko. Są tu dzieła sztuki Rembrandta i Rubensa, tkaniny i porcelana francuska, weneckie lustra i rzeźby w drewnie. To tutaj w 1916 roku Grigorij Rasputin został zamordowany. Został zwabiony do pałacu Yusupova rozstrzelano go i wrzucono do rzeki. Pałac jest doskonałym przykładem wczesnej architektury Petersburga 18 wieku.
Opcja: Lunch w restauracji „Rosyjski Kicz”
Popołudniu czeka na Państwa niezapomniany rejs statkiem. Będą Państwo mieli okazję podziwiać ciepły, fascynujący, romantyczny widok na miasto i poczuć się jak w Wenecji. Trasa wiedzie przez liczne mosty, gdzie każdy nich posiada własną niesamowitą historię.
Opcja: Zwiedzanie Muzeum wódki rosyjskiej, w cenie degustacja wódki.
Następnie zwiedzania Muzeum Wódki Rosyjskiej. To oryginalne muzeum w Rosji, pokazuje 500-letnią historię wódki. W Muzeum zwiedzimy dwie sale, będzie również degustacja (3 różne rodzaje wódki, kawior, ogórki itp). Zwiedzanie trwa godzinę. Wódka to światowej sławy rosyjski napój. Ludzie przyjeżdżają do Rosji z głównym celem, aby spróbować prawdziwej rosyjskiej wódki. Będziesz mógł poznać historię tworzenia wódki. Zobaczysz również pojemniki, w których wcześniej przechowywana jest wódka. Wycieczka jest niepowtarzalną okazję, by odkryć tajemnicę wytwarzania wódki, zobaczysz jak ważną rolę odgrywa wódka. Muzeum mieści się w samym sercu Sankt Petersburga w pobliżu Placu św Izaaka w historycznym budynku. Muzealna wystawa opowiada szczegółową historię rosyjskiego napoju.
Na ścianach można znaleźć stare ryciny, plakaty, portrety Wielkiej Cesarzowej, carów, cesarzy i innych osobistości historycznych. Wśród eksponatów znajdują się zabytkowe naczynia, pojemniki, naczynia kuchenne oraz wielka kolekcja butelek wódki.
Nocleg.
Dzień 3
Przed południem wycieczka do Hermitage: "Historia Imperium Rosyjskiego".
Pałac zimowy jest jednym z budynków, które tworzą Hermitage, zbiory są znane na całym świecie.
Hermitage jest największym muzeum sztuki w całej Rosji i zaliczany jest do najbardziej prestiżowych muzeów na świecie. Został założony przez Katarzynę Wielką w 1764 roku jako prywatne muzeum sądu i przekształcone zostało w jedno z najbardziej znaczących muzeów kolekcji sztuki na świecie zawierającym ponad 2,7 miliona dzieł sztuki.
Opcja: Wycieczka do Petershoff.
Zwiedzaniem Pałacu Grand i parku ze słynną fontanną "rosyjski Wersal".
Naszyjnik z pereł - to co my często nazywamy zespołem pałacowo-parkowym wokół Petersburga. Te letnie rezydencje dla rodziny carskiej i Petersburgskiej szlachty zostały zbudowane i urządzone przez najlepszych architektów i mistrzów dwóch stuleci. W czasie II wojny światowej praktycznie wszystkie zespoły pałacowe zostały zniszczone przez barbarzyńców.Dzisiaj można cieszyć się wspaniałym widokiem Peterhof. Piotr Wielki chciał zbudować Pałac tak wspaniały jak Pałac w Wersalu. Budowę rozpoczęto w 1714 r, uroczyste otwarcie Peterhofa odbyło się w dniu 15 sierpnia 1723 roku. Ale prace budowlane kontynuowane były przez kolejne 150 lat. Siedem wspaniałych parków, 20 pałaców i 140 fontann zajmuje około 1000 hektarów. Piotr Wielki zmarł w 1725 roku i wtedy zaprzestano budowy pałacu. Prawdziwy rozkwit Peterhofa jest związany z Elizabeth, córką Piotra, która rządziła w latach 1741/61. W centrum parku znajduje się zespół Grand Palace, który został zbudowany w 1714/25. W 1755
r. został on przebudowany przez B. Rastrelly. Fontanna "Samson Tearing Lion's Mouth" symbolizuje zwycięstwo wojsk rosyjskich w Wojnie Północnej. Fontanna tryska na wysokość 22 metrów.
OPCJA: Wycieczka do Carskiego Sioła, ze zwiedzaniem Pałacu Katarzyny II.
Nocleg.
Dzień 4
Po śniadaniu wylot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- 3 noclegi w pokojach 2 os. W hotelu 3*
- śniadania i kolacje
- transfery z/na lotnisko
- program zwiedzania

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.