Weekend w Oslo

Wycieczka firmowa do Oslo

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.
Norwegia_wyjazdy_dla_firm_11

Dzień 1
przylot do Oslo, transfer do hotelu, kolacja, nocleg.
Dzień 2
śniadanie, zwiedzanie miasta: przejazd na półwysep
Bydgoy, zwiedzanie: Muzeum Łodzi Wikingów, w którym głównymi eksponatami są 3 łodzie Wikingów z IX w. - doskonale zachowane do naszych czasów. Następnie przejazd do Muzeum Fram, które jest poświęcone „najsilniejszemu statkowi świata” – Fram. Jest to norweski szkuner, zbudowany w 1892 r, który dzielnie służył w najważniejszych norweskich ekspedycjach polarnych, Muzeum Ludowe - jedno z największych skansenów w Europie. Muzeum Kon-Tiki – poświęcone słynnemu, norweskiemu podróżnikowi Thorowi Heuerdahlowi i jego słynnej tratwie Kon-Tiki, powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
Dzień 3
śniadanie, 2-godzinny rejs statkiem po Oslofjordzie wokół maleńkich wysepek, następnie
przejazd do Dremmen nad Oslofjordem. Wjazd spiralnym tunelem o dł. 1650 m z 6 pełnymi zakrętami we wnętrzu góry na szczyt wzgórza skąd roztacza się przepiękny widok na miasto i okoliczny fiord. Tuż obok znajduje się skansen prezentujący 25 budynków z całego regionu, najstarszy pochodzi z 1665 r
Następnie przejazd do Tonsberg, najstarszego miasta Norwegii, w programie m.in.: Muzeum Ludowe, gdzie niezwykle ciekawy jest dział archeologiczny z wykopaliskami z epoki kamienia, brązu i żelaza, bogato jest także zrekonstruowana epoka Wikingów. Jest tu statek Klastad z 850 r. duża część wystawy dotyczy tematyki wielorybniczej, następnie Wieża Zamkowa, ruiny starego zamku, kurhany Wikingów króla Olafa i Sigroda, groby Wikingów, nocleg. Powrót do Oslo, kolacja, nocleg.
Dzień 4
śniadanie, wizyta w urzędach w Oslo, popołudniu cd zwiedzania Oslo, ratusz, gdzie co roku
wręczana jest nagroda Nobla, katedra, zamek aktualnie panującej rodziny królewskiej (tylko z zewnątrz), godz. 13:30 odprawa warty przed Pałacem Królewskim, Parlament, Uniwersytet, katedra, krótki odpoczynek w Parku Gustawa Vigelanda i na wzgórzu Holmenkollen, skąd rozpościera się przepiękna panorama na całe miasto. Jest tu muzeum narciarstwa i skocznia z wieżą, z której rozpościera się panorama na Oslo i całą okolicę. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
Dzień 5
śniadanie, transfer na lotnisko Torp.

Cena obejmuje:
- przelot samolotem
- transfery
- 4 noclegi w hotelu 3*
- 4 śniadania w formie bufetu, 4 obiadokolacje serwowane
- realizację programu turystycznego łącznie z kosztem rejsu po Oslofiordzie,
- opiekę pilota
- ubezpieczenie NNW i KL TU AllIanz

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.