Weekend w Laponii

Wyjazd firmowy do Laponii

Laponia_wyjazdy_incentive_7

Dzień 1 Przywitanie Arktyki
Zbiórka na lotnisku. Przelot do Rovaniemi. Transfer do hotelu. Kolacja. Nocleg.

Dzień 2 Wycieczka do farmy husky i reniferów
Dziś zapoznamy się z bliska z otaczającą nas arktyczną przyrodą. Jedziemy naszymi skuterami śnieżnymi przez zimowy krajobraz, mijamy zamarznięte rzeki i wiele pokrytych śniegiem drzew, aż docieramy do Farmy Reniferów. W gospodarstwie poznajemy najpopularniejszego mieszkańca Laponii. Czy wiesz, że jest więcej reniferów niż ludzi żyjących w Laponii! Zrobimy sobie krótką przejażdżkę saniami ciągniętymi przez renifery, po której bierzemy udział w ceremonii przekroczenia koła podbiegunowego. Otrzymamy certyfikat przekroczenia koła podbiegunowego i prawo jazdy na renifera!
Zjemy lunch przy ognisko zanim wrócimy do Rovaniemi skuterami śnieżnymi.

Uroczysta kolacja w lokalnej restauracji

Dzień 3
Na ostatnim etapie naszej przygody w Laponii jedziemy do Wioski Świętego Mikołaja i wypijemy toast za wszystkie przeżyte wspólnie tu przygody. Będziemy mieć trochę wolnego czasu w wiosce na zakupy pamiątek, na przywitanie się ze Świętym Mikołajem przed wyjazdem na lotnisko.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- 2 noclegi w pokoju 2 os.
- 2 śniadania
- 1 obiadokolacja w hotelu (3 dania, kawa)
- 1 uroczysta kolacja
- 2 lunche podczas wycieczek
- wizytę w farmie reniferów oraz husky
- wycieczkę skuterami śnieżnymi
- wizytę w wiosce Św. Mikołaja
CENA NIE OBEJMUJE:
- dopłaty do pokoju 1 os.
- napojów do kolacji (np. wino butelka od 32 EUR, piwo 5 EUR, zimne napoje 4 EUR, wódka 5 EUR za 4cl, whisky 7 EUR za 4cl)

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.