Weekend w Jordanii

Wyjazdy firmowe do Jordanii

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Jordania_wyjazdy_incentive
Dzień 1:
zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Jordanii o godzinie 17.10.
Dzień 02: śniadanie, lunch, kolacja
przylot do Ammanu o godzinie 01.35. Transfer z lotniska do hotelu. Zakwaterowanie.
Śniadanie. Przejazd Królewską Drogą z Ammanu. Wejście na GÓRĘ NEBO, gdzie Bóg ukazał Mojżeszowi całą Ziemię Obiecaną. Widać stąd Góry Judzkie i Morze Martwe. Na szczycie, w ogrodzie, Ojciec Święty Jan Paweł II zasadził drzewko oliwne. Dalej trasa prowadzi do "miasta mozaik" - MADABY. Zwiedzanie kościoła św. Jerzego z największą na świecie mozaiką podłogową, przedstawiającą Ziemię Świętą. Lunch
w restauracji.
Przejazd trasą krajobrazową nad Morze Martwe, które leży w największej depresji świata, sięgającej prawie 400 m. Będzie tu okazja do skorzystania z jedynej w swoim rodzaju kąpieli na świecie. Ze względu na ogromne zasolenie (ok. 26%) morze wypycha na powierzchnię. Przejazd do hotelu nad Morzem Martwym. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.
Dzień 03: śniadanie, lunch, kolacja
Śniadanie. Całodzienna wycieczka do Petry - miasta wykutego w skale, położonego na szlaku karawan pomiędzy dwoma morzami: Martwym i Czerwonym. Drogę do Petry pokonuje się wąskim wąwozem Siq, w czasie wędrówki na jego ścianach można podziwiać liczne rysunki, płaskorzeźby, kapliczki i pozostałości po systemie doprowadzającym wodę do miasta. Wychodząc z wąwozu można zobaczyć najsłynniejszą budowlę - skarbiec, jak również katakumby królewskie, teatr rzymski, Bramę Themenos, Lwią Fontannę, Skały Dżinów, Pomnik Niszy, Ulicę Fasad, Miejsce Składania Ofiar. Powrót do hotelu, kolacja. Transfer na lotnisko około 24.00
Dzień 04:
Wylot do kraju o 02.45. Przylot do Warszawy o 12.55

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem z międzylądowaniem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- 3 noclegi w pokoju 2 os. W hotelu 5*
- 2 śniadania i obiadokolacje w hotelu
- 2 lunche w lokalnych restauracjach
- transfery
- bilety wstępów zgodnie z programem
- jazda konna w Petrze

Wycieczka do Jerozolimy i Betlejem
Wyjedziemy z Ammanu. Przewodnik będzie czekał na moście granicznym Allenby. Następnie pojedziemy do Jerozolimy i Ziemi Świętej. Naszą wycieczkę zaczynamy od panoramy z Góry Oliwnej. To dobre miejsce na wprowadzenie do miasta i jego historii. Następnie zwiedzimy święte miejsca trzech religii monoteistycznych, reprezentowanych w Jerozolimie: Zaczynamy od spaceru do Ściany Płaczu, która reprezentuje resztki żydowskiej świątyni, zniszczonej przez Rzymian. Zazwyczaj można zobaczyć tutaj Żydów, którzy przyjeżdżają, aby oddać pokłon w tym świętym miejscu. Jeśli będzie otwarte dla zwiedzających to można wspiąć się na Wzgórze Świątynne, gdzie możemy spojrzeć na słynną kopułę
Skały.
Następnie będziemy kontynuować przez arabski Rynek "Suq" do "Via Dolorosa", drogę krzyżową Jezusa, która prowadzi nas do Bazyliki Grobu Świętego, gdzie według tradycji chrześcijańskiej Jezus został ukrzyżowany i pogrzebany. Po obiedzie jedziemy do Betlejem; tu odwiedzić kościół Narodzenia, w tym Groty Mleczną. Kościół ten jest najstarszym kościołem na świecie, która nigdy nie został zniszczony do dnia dzisiejszego. Kontynuujemy jazdę z powrotem do mostu Allenby lub szejka Husseina, aby przekroczyć granicę z Jordanią.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.