Weekend w Istambule

Wycieczka firmowa do Istambułu

Turcja_wyjazdy_incentive
Dzień 1 - Piątek
zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie, wylot z Warszawy do Istambułu.
Lądowanie w Istambule Następnie transfer do hotelu w Istambule. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

Dzień 2- Sobota
Śniadanie w hotelu a następnie wyjazd w kierunku centrum Istambułu. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od rzymskiego Hipodromu, który mógł pomieścić 100 tys. widzów i gdzie odbywały się wyścigi rydwanów oraz antyczne przedstawienia. Po pierwotnym Hipodromie pozostały dzisiaj: kolumna Konstantyna, kolumna Serpentyna i egipski obelisk. Następnie zobaczymy Błękitny Meczet - z sześcioma minaretami i 260 witrażami. Kolejnym punktem zwiedzania będzie Hagia Sophia - bizantyjski kościół ufundowany przez cesarza Justyniana I Wielkiego oraz kompleks pałacowy Topkapi, który od XV do XIX w był siedzibą sułtanów. Niewątpliwie największe bogactwo kryje w sobie tutejszy skarbiec, wypełniony osmańskimi klejnotami i szlachetnymi metalami, a ciekawość wzbudzają liczne sale haremu (ponad 300!), w których przebywało blisko 5 tys. osób. Po południu powrót do hotelu na kolację i nocleg..
Dzień 3 - Niedziela
Po śniadaniu dla chętnych zwiedzanie współczesnego Istambułu. W programie między innymi: wjazd kolejką na wzgórze Pierre Lotti- wspaniały punkt widokowy Istambułu, Orkakoy- kosmopolityczną dzielnicę Istambułu, w której obok siebie żyją między innymi Turcy, Grecy, Żydzi, zwiedzanie ulicy Teksim Beyoglu uznawanej za kulturalne i rozrywkowe centrum Istambułu, przejażdżka starym tramwajem na Beyoglu. Następnie wybierzemy się w godzinny rejs statkiem po Cieśninie Bosfor, podczas którego będzie można podziwiać wszystkie atrakcje azjatyckiej i europejskiej strony Istambułu. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.
Dzień 4- Poniedziałek
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lot powrotny. 09.20 zbiórka na lotnisku w Istambule 11.20 wylot z Istambułu do Warszawy 12.40 lądowanie w Warszawie na lotnisku

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.