Weekend w Dubrowniku

Weekend w Dubrowniku

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Chorwacji. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych na zamówienie.Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Chorwacja_wyjazdy_incentive
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Dubrownika. Po przylocie transfer do hotelu, kolacja, nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Czas wolny. po obiedzie ok 16.00 wyjazd na zwiedzanie Dubrownika z przewodnikiem, spacer po Dubrowniku, zwanym "Perłą Chorwacji". Stare Miasto Dubrownik zostało wpisane na listę dziedzictwa kulturalnego UNESCO. W programie zwiedzanie: Brama Pile, gotycki Klasztor Franciszkanów, kolumna Orlando, Katedra, Pałac Sponza z XVI w., mury miejskie, pałac Rektorów z XV w.- dawna siedziba władz Republiki Dubrownickiej, obecnie muzeum, spacer ulicą Stradun, czas wolny. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.
Dzień 3
śniadanie. Rejs stateczkiem, smażenie ryb i degustacja wina. Wieczorem kolacja regionalna z winem i muzyką
Dzień 4
śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do kraju

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- 3 noclegi w hotelu 3* w okolicach Dubrownika, w pokojach 2 os.
- śniadania i obiadokolacje w hotelu
- transfery z/na lotnisko
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- opieka lokalnego przewodnik

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.