Weekend w Brukseli

Wyjazd firmowy do Brukseli. Wycieczka na weekend.

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Brukseli. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Belgia_wyjazdy_incentive
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Belgii. Przylot do Brukseli. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Kolacja. Nocleg.
Dzień 2
śniadanie. Zwiedzanie miasta: Grand Place, Ratusz, Domy Cechowe, Pałac Królewski, Katedra św. Mikołaja, Manueken Pis. Wizyta w Królewskim Muzeum Sztuk Pięknych i w Muzeum Czekolady. Wizyta w siedzibie Parlamentu Europejskiego - w miarę możliwości. Czas wolny (proponujemy przejazd do kompleksu Mini-Europa i Atomium ). Obiadokolacja*. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 3
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do kraju.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- 2 noclegi w hotelu 3*, w pokojach 2 os.
- śniadania w hotelu
- kolacje w restauracjach

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.