7 dni w afrykańskim buszu Namibia wyjazd incentive

Namibia wyjazd incentive


Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów dla firm.
Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Namibia_wyjazdy_incentive
Dzień 1
Odbiór na lotnisku międzynarodowym w Namibii, Hosea Kutako.
Odbiór 8 samochodów terenowych z napędem 4x4 z pełnym wyposażeniem kampingowym, poczym przejazd przez stolicę Namibii, Windhoek. Przejedziemy około 400km drogami asfaltowymi i szutrowymi w kierunku Brandberg, najwyższego masywu górskiego Namibii.
Zakwaterowanie na kampingu w otoczeniu afrykańskiego buszu i blisko natury.
Dzień 2
Po śniadaniu w buszu wyruszamy w głąb Kaokoland. Tereny zamieszkałe przez ludzi Himba, słonie pustynne i różnorodną dziką zwierzynę. Droga wiedzie przez spektakularne krajobrazy i przepiękna faunę i florę tego rzadko zaludnionego przez ludzi, terenu.
Spędzimy noc w kolejnym campie blisko dzikiej natury i w odosobnieniu buszu.
Do przejechania około 300km ciężkimi drogami szutrowymi.

Dzień 3
Dzisiaj kolejna przygoda blisko natury i piękną Afryki. Niepowtarzalne krajobrazy zaskakują formą i różnorodnością , a swoisty spokój i harmonia dopełniają widok.
Przejedziemy około 250 km ciężkimi drogami szutrowymi aby dotrzeć do następnego campu, w którym spędzimy ostatnią noc z dala od cywilizacji.
Dzień 4
Wcześnie rano wyruszamy do jednego z najpiękniejszych Parków Narodowych Afryki, Park Narodowy Etosza. Tutaj spędzimy kolejne 2 dni tropiąc i obserwując dzikie zwierzęta Etoszy.
Zakwaterowanie na 3 noce w komfortowych bangolosach/pokojach w jednym z kampów Etoszy.
Wszystkie posiłki serwowane w restauracji w Etoshy. Do przejechania około 500km drogami asfaltowymi.
Dzień 5 i 6
Kolejne dwa dni spędzimy tropiąc i obserwując dzikie zwierzęta Etoszy, największe słonie Afryki, lwy - panowie sawanny, niezliczone ilości zebr, anylop, a także żyrafy, szakale, hieny.
Dzień 7
Dzisiaj żegnamy się z Etoszą, która utkwi głęboko w naszych sercach. Po śniadaniu wyjeżdżamy na południe do stolicy Namibii, Windhoek, będziemy na czas aby oddać samochody i kupić ostatnie upominki przed odlotem do cywilizacji. Pożegnamy się na lotnisku międzynarodowym, Hosea Kutako, do następnej przygody w Afryce.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- Odbiór z lotniska/transport na całej trasie wyprawy,
- wszystkie posiłki poczynając od lunchu w dniu przyjazdu do lunchu w dniu pożegnania, 1 napój gazowany, lub 1 piwo do posiłku, woda mineralna dostępna na całej trasie wyprawy,
- wstęp do wszystkich parków narodowych i atrakcji na trasie safari wymienionych w planie podróży, oprócz atrakcji opcjonalnych,
- przewodnik na całej trasie wyprawy,