Tanie wycieczki firmowe do Pragi

Wycieczki dla firm do Pragi

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Praga_wycieczki_firmowe
Dzień 1
Wyjazd w godzinach porannych. Przyjazd do Pragi. Zakwaterowanie. Kolacja. Przejazd na spektakl "Światło, Woda, Dźwięk", powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Pragi. Zwiedzane rozpoczniemy od Hradczan: klasztor na Strachowie z piękną barokową biblioteką, Zamek Praski, czyli Hrad, od którego cała dzielnica wzięła swoją nazwę: zabudowania Kancelarii Prezydenckiej, katedra Św. Wita, w której przechowywane są regalia królów czeskich, Pałac Królewski, bazylika Św. Jerzego oraz Złota Uliczka, zawdzięczająca swą nazwę mieszkającym tu w średniowieczu złotnikom, zabudowana niewielkimi domkami, w których obecnie znajdują się sklepiki z pamiątkami. Następnie przez Małą Stronę, dzielnicę położoną na zboczach zamkowego wzgórza, która obfituje w piękne i bogato zdobione barokowe pałace oraz kamienice, przejdziemy do średniowiecznego mostu Karola. Czas wolny, dla chętnych i za dodatkową opłatą rejs statkiem.
Opcja (za dopłatą): Przejazd do piwiarni U Medvidku. Kolacja wraz z nielimitowaną konsumpcją piwa.
Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 3
Po śniadaniu ciąg dalszy zwiedzania Pragi: zapraszamy na Vaclawskie Namesti - aleję z ciekawą zabudową secesyjną. Starymi uliczkami dotrzemy do Rynku Staromiejskiego: przepiękne kamienice, Ratusz, kościół Marii Panny przed Tynem, pomnik Jana Husa. oraz kościół Sw. Mikołaja. Następnie będziemy spacerować przez dzielnicę Zydowską Josefov : Staro-nowa Synagoga, zbudowana w XIII wieku, Synagoga Wysoka, cmentarz to ślady dawnego getta żydowskiego. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do kraju w późnych godzinach wieczornych.

CENA OBEJMUJE:
- przejazd autokarem z wc, klimatyzacją, video
- opiekę pilota
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- 2 noclegi w hotelu 3*, w pokojach 2 os.
- 2 śniadania
- 2 obiadokolacje
CENA NIE OBEJMUJE:
- dopłaty do pokoju 1 os.
- biletów wstępów do zwiedzanych obiektów (rejs po Wełtawie 250 CZK, spektakl Światło, Woda, Dźwięk 200 CZK)

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.