Tanie wycieczki dla firm do Londynu

Wyjazdy firmowe do Londynu

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Londynu. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Londyn_wycieczka_firmowa_13

Dzień 1
zbiórka na lotnisku 2 godz. przed wylotem. Odprawa. Przylot do Londynu. Transfer busem lub autokarem do hotelu. Złożenie bagaży w hotelu. Przejazd do centrum. Zwiedzanie Londynu: Twierdza Tower of London, Tower Bridge, spacer po City - finansowej dzielnicy Londynu, Katedra Św. Pawła. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i krótki odpoczynek. Wieczorem dla chętnych rejs statkiem po Tamizie. Kolacja w pubie. Powrót do hotelu. Nocleg.
Dzień 2
śniadanie. Zwiedzanie Londynu: Pałac Buckingham, Łuk Admiralicji, Opactwo Westminsterskie, London Eye (dla chętnych - przejażdżka największym na świecie kołem widokowym), Park Św. Jakuba, Trafalgar Square z kolumną Nelsona, Galeria Narodowa, Piccadilly Circus ze sławnym amorkiem. Czas wolny. Dalsza część zwiedzania: spacer ulicą Whitehall do Squarepod Houses of Parliament, wieża zegarowa z dzwonem Big Ben. Wieczorem wizyta w dzielnicy rozrywki Soho. Kolacja w pubie. Powrót do hotelu. Nocleg.
Dzień 3
Śniadanie. Czas wolny na zakupy. Transfer na lotnisko. Wylot do kraju.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL
- 2 noclegi w hotelu 3*
- śniadania i obiadokolacje
- opiekę pilota

Londyn to stolica Wielkiej Brytanii oraz stolica Anglii. Największe miasto Unii Europejskiej, a po Moskwie i Stambule także 3 największe miasto Europy, leżące nad rzeką Tamizą, przyciągające w ciągu roku ok 30 mln turystów z całego świata.
Londyn to wyjątkowe miejsce na mapie świata, z pewnością warte odwiedzenia z racji wielości ciekawych miejsc. Jednym z nich jest np. Tower of London, czyli niegdysiejsza twierdza, więzienie, mennica, skarbiec oraz pałac w jednym. Aktualnie znajdują się tam insygnia koronne. Następnym zabytkiem znanym na skalę światową jest Big Ben, czyli wieża zegarowa (największa w wielkiej Brytanii), należąca do neogotyckiego Pałacu Westminsterskiego. W Westminster Hall znajduje się brytyjski parlament. Innym obiektem obok którego nie da się przejść obojętnie to Pałac Buckingham, będący siedzibą brytyjskiej rodziny królewskiej, której życiem żyje cały świat, wraz ze wspaniałymi ogrodami Kensington Gardens. Warto wiedzieć, że cześć Pałacu została udostępniona zwiedzającym, zatem turyści mają możliwość przejść się królewskimi korytarzami.
Ważnym miejscem Londynu jest także Trafalgar Square, plac mieszczący się w centrum miasta, będący miejscem wielu najważniejszych wydarzeń w kraju. Osoby spragnione zabawy powinny koniecznie wybrać się do jednej z bardziej rozrywkowych dzielnic Londynu - West End z Leicester Square. Znajdziemy tam masę kawiarni i restauracji, oferujących menu ze wszystkich stron świata, teatry, kluby i kina. Nieopodal znajduje się także jedna z największych ulic Londynu, czyli Oxford Street z mnóstwem sklepów i butików, gdzie mieszczą się tak znane marki, jak np Top Shop lub Zara, albo dom towarowy Harrods. Dla osób szukających odpoczynku w miejskim zgiełku idealne będą królewskie parki, czyli Royal Parks - zespół 8 parków, będących największymi zielonymi terenami znajdującymi się w Londynie. Zachwyci też Chelsea Phisic Garden, jeden z ogrodów botanicznych, będący jednocześnie jednym z najstarszych w Wielkiej Brytanii, otwarty w 1983 roku.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.