Tanie wycieczki dla firm do Rzymu

Wycieczka firmowa do Rzymu

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Rzymu. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Rzym, stolica Włoch, położony jest w centrum włoskiego wybrzeża Morza Śródziemnego, w środkowych Włoszech, nad rzeką Tyber, która przepływa przez środek miasta z północy na południe. W Rzymie panuje klimat typowo śródziemnomorski, tzn. lata są ciepłe i suche, zimy zaś łagodne. Latem temperatura w Rzymie wynosi średnio 30°C, natomiast zimą nie spada zwykle poniżej 10-15°C. Do Rzymu można się wybrać o każdej porze roku. W lipcu i sierpniu natężenie ruchu turystycznego jest największe. Najspokojniej jest w kwietniu i w październiku.
Rzym ma do zaoferowania wiele atrakcji. Wspaniałą pogodę, bezcenne zabytki, tonące w zieleni parki, małe zaciszne place, romantyczne zaułki.

Rzym_wycieczka_firmowa
Dzień 1
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Rzymu. Transfer do hotelu. Przejazd środkami komunikacji miejskiej do centrum Rzymu na Piazza di Porta San Giovanni. Wizyta w bazylice św. Jana na Lateranie, pierwszej siedzibie papieskiej, gdzie znajduje się jedna z najwspanialszych relikwi chrześcijan - Święte Schody. Następnie zwiedzanie bazyliki Santa Maria Maggiore na wzgórzu Eskwilin z grobem rzeźbiarza Berniniego i bazyliki Santo Pietro In Vincolo, gdzie podziwiać można znany posąg Mojżesza dłuta Michała Anioła. Czas wolny. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Przejazd metrem do centrum RZYMU, w okolice Koloseum. Zwiedzanie: wnętrza Koloseum - symbol cesarskiego Rzymu, Forum Romanum, Kapitol - centrum miasta od czasów starożytnych, przebudowany wg projektu samego Michała Anioła, Piazza Venezia z pomnikiem Wiktora Emanuela II. Przejazd metrem do WATYKANU. Zwiedzanie: Plac św. Piotra, Bazylika św. Piotra. Wizyta w miejscu spoczynku Jana Pawła II. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd metrem do centrum RZYMU. Spacer po najpiękniejszych placach Wiecznego Miasta: barokowy Piazza Navona z fontanną Quattro Fiume, Piazza Rotonda z Panteonem - antyczną świątynią wszystkich bogów, mieszczącą grób Rafaela, mały plac z monumentalną fontanną di Trevi, upamiętnioną w filmie La Dolce Vita. Następnie spacer przez via del Corso do via Condotti, słynnej ze sklepów alta moda, a także kawiarni Cafe Greco. Ulica otwiera się na jeden z najpiękniejszych placów świata - Piazza di Spagna ze słynnymi Schodami Hiszpańskimi. Czas wolny. Powrót do hotelu, nocleg. Dla chętnych przejazd do centrum na wieczorny spacer w wyjątkowej scenerii z niezliczoną ilością świateł, mistrzowsko wykorzystanych przez Włochów.

Dzień 4
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko i przelot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- transfer z/na lotnisko
- 3 noclegi w hotelu 3*, w pok. 2 os.
- 3 śniadania
- 3 kolacje

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.