Tanie wycieczki dla firm do Wiednia

Wyjazdy dla firm do Wiednia

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Wiednia. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Dzień 1
Zbiórka. Wyjazd we wczesnych godzinach rannych. Przejazd przez Czechy do WIEDNIA, zakwaterowanie w hotelu. Wyjazd na KAHLENBERG - panorama Wiednia, KOŚCIÓŁ ŚW. JÓZEFA. Obiadokolacja z muzyką i winem w restauracji na Grinzingu. Powrót do hotelu, nocleg.
Wieden-grinzing wycieczki
Dzień 2
Śniadanie, zwiedzanie centrum Wiednia m.in.: KATEDRA ŚW. SZCZEPANA oraz ULICA GRABEN - czas wolny. Następnie OPERA - zwiedzanie wnętrz , HOFBURG oraz RATUSZ, TEATR DWORSKI, PARLAMENT. Obiadokolacja w restauracji. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 3
Wieden wyjazd firmowy
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do SCHÖNBRUNN - dawnej letniej rezydencji cesarskiej, zwiedzanie SAL CESARSKICH i spacer po ogrodach m.in.: PALMIARNIA, OGRÓD RÓŻANY, FONTANNA NEPTUNA, GLORIETTA - czas wolny. Wyjazd w kierunku Polski, przyjazd do kraju w późnych godzinach wieczornych.

CENA OBEJMUJE:
- przejazd autokarem z klimatyzacją, wc
- opieka pilota
- ubezpieczenie NNW i KL
- 2 noclegi w hotelu 3*, w pokojach 2 os.
- 2 śniadania
- 2 obiadokolacje

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.