Tanie wycieczki dla firm do Budapesztu

Wyjazdy dla firm do Budapesztu

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.
Budapeszt_wycieczka_firmowa

Budapeszt nie bez powodu uważana za jedną z najpiękniejszych w Europie. Magiczne miasto, które warto odwiedzić. Leży nad rzeką Dunaj, która dzieli go na dwie części prawobrzeżną, pagórkowatą Budę i lewobrzeżny, nizinny Peszt.
W Budapeszcie nie brak też polskich akcentów , wszak „Polak, Węgier dwa bratanki i do szabli, i do szklanki - Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát”. Jest wiec pomnik obrońców Przemyśla w kształcie lwa upamiętniający śmierć węgierskich żołnierzy broniących tego miasta. Znajdziemy tez pomnik Józefa Bema, walczącego w walkach narodowych z 1849 roku. Bem choć polakiem był, całym sercem za Węgrami się opowiadał . Napis na pomniku głosi „"Odbiorę most lub zginę! Naprzód Węgrzy! Skoro nie ma mostu – Nie ma Ojczyzny!" "Wygrał tę bitwę, lecz my przegraliśmy wojnę".
Budapeszt słynie z doskonałej komunikacji miejskiej. To właśnie tutaj powstała druga na świecie linia metra. Teraz budapesztańskie metro należy do Światowego Dziedzictwa Kultury. Stolica Węgier słynie z pomników lwów. Jest ich kilkanaście, różnej wielkości i w odmiennych stylach. Budapeszt jest zbudowany na systemie podziemnych jaskiń ze źródłami termalnymi. Pod miastem znajduje się m.in. długie na 86 metrów jezioro.

Dzień 1
Wyjazd z kraju. Przejazd do Budapesztu. Objazd miasta. Spacer wokół PARLAMENTU, zwiedzanie neorenesansowej BAZYLIKI ŚW. STEFANA. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2
Śniadanie, wyjazd na WZGÓRZE ZAMKOWE, zwiedzanie m.in.: BASZTY RYBACKIEJ, neogotyckiego KOŚCIOŁA MACIEJA , BRAMY WIEDEŃSKIEJ oraz ZAMKU KRÓLEWSKIEGO. Przejazd na PLAC BOHATERÓW - zwiedzanie do wyboru: PARKU VAROSLIGET, ZOO, MUZEUM SZTUK PIĘKNYCH lub kąpiel w basenach termalnych KĄPIELISKA SZECHENYI - warto zabrać strój i czepek kąpielowy. Następnie dla chętnych jednogodzinny REJS STATKIEM PO DUNAJU .
Kolacja.
Opcja: Kolacja all inclusive w regionalnej czardzie z muzyką węgierską przy cygańskim zespole i występami folklorystycznymi (szwedzki stół, ponad 30 potraw, alkohol(piwo,wino,szampan,) bez ograniczeń od godz. 2o.oo do 24.00)
Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Objazd WYSPY MAŁGORZATY, podczas którego można obejrzeć m.in.: ruiny KLASZTORU DOMINIKANEK oraz TEATR LETNI. Wyjazd do kraju w godzinach południowych.

CENA OBEJMUJE:
- przejazd autokarem (wc, klimatyzacja, video)
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- 2 noclegi ze śniadaniami (bufet) w hotelu 3* w Budapeszcie (pokoje 2, 3 os. z łazienkami)
- 2 obiadokolacje w hotelu lub restauracji

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.