Tanie wycieczki autokarowe do Paryża

Tania wycieczka autokarowa do Paryża

Wycieczka_firmowa_Paryz
Dzień 1
Wyjazd z Polski w godzinach wieczornych. Nocny przejazd przez Niemcy.
Dzień 2
Przejazd tranzytowy przez Niemcy do Francji. W godzinach południowych przyjazd do Paryża - zwiedzanie centrum miasta: Łuk Triumfalny, spacer po Champs Elysees - najsłynniejszej alei świata, Plac de la Concorde, Ogrody Tuileries. Kolacja*. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
Dzień 3
Śniadanie, przejazd do dzielnicy Montmartre: Plac Blanche ze słynnym kabaretem Moulin Rouge, Plac Pigalle, bazylika Sacre-Coeur, Place du Tertre - miejsce powstania najbardziej znanego z nowoczesnych prądów malarskich - impresjonizmu. Przejazd do centrum miasta: na Plac Vendome, przy którym znajduje się Hotel Ritz, Opera Garnier, następnie zwiedzanie Muzeum Perfum Fragonard (możliwość zakupów po preferencyjnych cenach, a także zapoznania się z technologią produkcji perfum). Pałac inwalidów z grobem Napoleona. Wieczorny rejs statkiem po Sekwanie. Kolacja*. Powrót do hotelu na nocleg.

Eiffel_Paryż.gif
Dzień 4
Śniadanie. zwiedzanie centrum: WIEŻA EIFFLA oraz PAŁAC INWALIDÓW . Zwiedzanie LUWRU - najsłynniejszego muzeum świata. Powrót do hotelu na nocleg.
Dzień 5
Śniadanie, przejazd komunikacją miejską do centrum Paryża: Centrum Kulturalne G. Pompidou, Hotel de Ville - budynek merostwa Paryża. Wyspa Cité - najstarsza część Paryża z Katedrą Notre-Dame, Pałacem Sprawiedliwości, Świętą Kaplicą, Conciergerie - dawnym więzieniem. Przejście do Dzielnicy Łacińskiej od strony Placu St. Michel, po drodze mijamy łaźnie rzymskie i Sorbonę - najstarszy paryski uniwersytet. Zwiedzanie Panteonu - miejsca spoczynku zasłużonych obywateli Francji, a wśród nich Marii Curie-Skłodowskiej. Przejście do Ogrodu Luksemburskiego, w którym mieści się XVII - wieczny Pałac Marii Medycejskiej - aktualnie gmach senatu Francji. Następnie spacer bulwarem St. Michel. Po drodze miniemy bukinistów przy moście Pont Neuf. Spacer zakończymy przy Muzeum d’Orsay z unikalną kolekcją obrazów impresjonistów. Przejazd metrem do Muzeum Rodina. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski.
Dzień 6
Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

CENA OBEJMUJE:
- przejazd autokarem z klimatyzacją, wc, video
- opiekę pilota
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- 3 noclegi w hotelu 2/3* na przedmieściach Paryża
- 3 śniadania w hotelu
- 3 obiadokolacje

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.