Tania wycieczka na Oktoberfest

Wycieczka firmowa na Oktoberfest

Tani-Oktoberfest.jpg
Dzień 1
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Niemiec. Przyjazd do hotelu w Alpach Bawarskich lub Tyrolu.. Zakwaterowanie. Kolacja. Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Przejazd do Monachium. Krótki objazd miasta.
Opcja: Przejazd do BMW Welt – Świata BMW
Opcja: Muzeum BMW
Znajduje sie w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca BMW . Obejrzeć tu można wszystkie modele, jakie BMW wprowadziło na rynek. Wystawa obejmuje także silniki, turbiny, samoloty, motocykle i pojazdy w najróżniejszych możliwych odmianach.

Olimpia Tower
Jest to wieża w centralnym punkcie Olimpiaparku. Ma ona 291 m wysokości i waży 52 500 ton. Na wysokości 190 m jest punkt widokowy na całe miasto. Dostać się tam można windą jeżdżącą z szybkością 7 m/s. Czas wjazdu na górę wynosi 30 sekund.

Opcja. Zwiedzanie Allianz Arena
to jeden z najnowocześniejszych stadionów piłkarskich na świecie. Odbywają się tam mecze dwóch drużyn: Bayernu Monachium oraz TSV 1860 Monachium. Obiekt budowany był w latach 2002 – 2005. Oprócz tego, że stadion mieści niemal 70 tyś. kibiców, to posiada bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturę. Na terenie Allianz Arena znajdują się liczne sklepy, kioski, restauracje, a nawet trzy żłobki. Przy stadionie znajduje się największy parking w Europie, mieści się na nim 10,5 tyś. samochodów. Stadion został tak skonstruowany, że przybiera kolor czerwony wtedy gdy gra na nim drużyna Bayernu, niebieski dla drużyny TSV 1860 Monachium oraz dla neutralnych meczy.

Opcja: Przejazd do Zamku Nymphenburg - spacer po ogrodach oraz zwiedzanie wnętrz.
Z okazji urodzin następcy tronu Fredinand i jego żona Henriette Adelaide von Savoyen w 1664 roku zatrudnili Agostino Barelli do budowy letniej rezydencji w zachodniej części Monachium. Później ten prosty, sześcienny budynek został rozbudowany na podstawie planów Henrico Zuccalli a był wykonany przez Josepha Effner. Ogromna "sala kamienna" otrzymała wystrój rokokowy zaprojektowany przez Johanna Baptist Zimmermann i Francois Cuvillies starszego. Słynna jest również "galeria piękności", wykonana przez Josepha Stieler na zlecenie Króla Ludwika I. Obszerny, historyczny park zaprasza wokół zamku do długich spacerów.

Przejazd na Oktoberfest. Lunch w namiocie i pobyt w godzinach 12-16.00
Powrót do hotelu. Kolacja. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

Opcja; całodzienne zwiedzanie zamku Neuschwanstein
Neuschwanstein to zamek z bajki ozdobiony girlandami balkonów i mnóstwem wieżyczek, które wznoszą się wysoko ponad drzewami w Alpach bawarskich. Jego budowa trwała 17 lat. Jest on niezwykły, przypomina raczej scenografię teatralną (jest zresztą dziełem wybitnego monachijskiego dekoratora teatralnego Christiana Janka), którą wymyślił król Ludwik II Bawarski jako tło do odgrywania scen z germańskich legend.

CENA: od 1150 PLN

CENA OBEJMUJE:
- przejazd autokarem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
- 2 noclegi w hotelu 3* w pokojach 2 os.
- 2 śniadania
- 2 obiadokolacje
- wejściówki do namiotu na Oktoberfest 11.30-16.30 połowa kurczaka z grilla) i 3 l piwa na osobę, miejsca siedzące, biesiada przy muzyce i występach.
- Pakiet brandingowy (agenda z planem wyjazdu, tablice z logo firmy w autokarze)
CENA NIE OBEJMUJE:
- dopłaty do pokoju 1 os.
- napojów do kolacji
- biletów wstępów do zwiedzanych obiektów Muzeum BMW 13 EUR, Olimpia Park i Tower 16 EUR, Nymphenburg 12 EUR, Allianz Arena 15 EUR/osoba