Tania wycieczka firmowa do Lwowa

Wycieczka dla firm do Lwowa

Lwow Cmentarz Lyczakowski
1 dzień:
Wyjazd z Polski w godzinach rannych. Przejazd do Lwowa - miasta usytuowanego podobnie jak Rzym, na siedmiu wzgórzach. Jego położenie sprawia, że miasto pod względem klimatu, flory i fauny jest miastem wschodu i zachodu, miastem na styku cywilizacji, świata łacińskiego i prawosławia, miastem zbudowanym przez Rusinów, Polaków, Ormian, Żydów, Niemców, Greków i inne narody. Pierwsze spotkanie z miastem: Prospekt Swobody, będący miejscem manifestacji politycznych i parad wojskowych, Gmach Teatru Wielkiego i Baletu - jest to nie tylko dzieło sztuki architektonicznej, ale także rzeźby i malarstwa. Plac Mickiewicza - najsłynniejszy plac Lwowa z pomnikiem Adama Mickiewicza, przejazd do hotelu, uroczysta kolacja, nocleg.
2 dzień:
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Lwowa: Cmentarz Łyczakowski - jeden z największych cmentarzy w Europie nazywany "lwowskim Pere - Lachaise", cmentarz Orląt Lwowskich, greckokatolicka katedra św. Jura, Wysoki Zamek z Kopcem Unii - panorama miasta i okolicy, Uniwersytet Lwowski (były Sejm Galicyjski). Czas wolny. Powrót do hotelu, nocleg.
3 dzień:
Po śniadaniu zwiedzanie: Starówka: rynek, katedra łacińska - jeden z dwóch czynnych kościołów katolickich we Lwowie. Kaplica Boimów - pomnik architektury i rzeźby manierystycznej. Katedra Ormiańska - budowla nawiązująca- swym stylem do architektury kolonii ormiańskich na Krymie. Cerkiew Uspieńska, Wieża Prochowa, Kościół św. Andrzeja i klasztor Bernardynów- jeden z najpiękniejszych kościołów Lwowa, zachwycający swą zgrabną sylwetką i bogato dekorowaną fasadą. Kolacja. Nocleg
4 dzień
śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

CENA OBEJMUJE:

- przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, video)
- opieka pilota
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- 3 noclegi w pokoju 2 os. w hotelu 3*
- 3 śniadania
- 2 obiadokolacje
- 1 uroczysta obiadokolacja przy muzyce
CENA NIE OBEJMUJE:
- dopłaty do pok. 1 os.
- biletów wstępów do zwiedzanych obiektów i lokalnych przewodników ok. 60 UAH

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.