Tania wycieczka autokarowa do Berlina i Poczdamu

Wycieczka firmowa do Berlina i Poczdamu

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Berlina. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Berlin_wycieczka_firmowa

Dzień 1
Wyjazd z Polski we wczesnych godzinach rannych. Przejazd w kierunku stolicy Niemiec. Przyjazd do POCZDAMU, miasta wpisanego na Światową Listę Dziedzictwa Kultury UNESCO. Spacer po ogrodach kompleksu pałacowo - ogrodowego SANSSOUCI. Przejazd do PAŁACU CECILIENHOF, gdzie odbyła się Konferencja Poczdamska, zwiedzanie wnętrz. Przejazd przez rosyjską dzielnicę ALEKSANDROWKĘ do centrum miasta: BRAMA BRANDENBURSKA, DZIELNICA HOLENDERSKA, czas wolny. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

Berlin_dla_firm
Dzień 2
Po śniadaniu zwiedzanie największych atrakcji miasta rozpoczniemy od przejażdżki autokarem wzdłuż pozostałości "muru berlińskiego" do Aleksanderplatz - głównego placu dawnego Berlina. Wyjazd na Wieżę Telewizyjną. Stamtąd najbardziej znaną aleją miasta Unter den Linden udamy się do Bramy Brandenburskiej i siedziby parlamentu niemieckiego - Reichstagu. Opcja godzinna przejażdżka statkiem po Szprewie będzie znakomitą okazją do poznania Berlina z innej perspektywy, do zobaczenia Wyspy Muzeów, śmiałej architektonicznie dzielnicy rządowej wraz z siedzibą Kanclerza RFN, nowego dworca głównego oraz zabytkowych i nowych mostów łączących brzegi rzeki. Przejazd przez dzielnicę rządową obok Urzędu Kanclerskiego do serca zachodniej części Berlina - Europa Center. Tam zobaczymy zegar upływającego czasu, Kościół Pamięci Cesarza Wilhelma - Gedaechtniskirche. Spacerem po promenadzie Kurfuerstendamm zakończymy zwiedzanie i udamy się na nocleg.

Dzień 3
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, zwiedzanie wnętrz pałacu CHARLOTTENBURG .
Zwiedzanie MUZEUM PERGAMONU - najsłynniejszego i najchętniej odwiedzanego muzeum Berlina, w którym znajduje się ołtarz z Pergamonu oraz droga procesyjna bogini Isztar z Babilonu. Następnie zobaczymy zbiory egipskie wraz z popiersiem słynnej Nefretete. Wyjazd w drogę powrotną do kraju.

Dzień 4
przyjazd do Polski w godzinach rannych.

CENA OBEJMUJE:
- przejazd autokarem z klimatyzacją, wc
- 2 noclegi w hotelu 3*, w pokojach 2 os.
- 2 śniadania
- 2 obiadokolacje
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
CENA NIE OBEJMUJE:
- dopłaty do pokoju 1 os.
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (Wieża Telewizyjna 12 EUR, Muzeum Pergamonu 12 EUR, rejs po Szprewie 5 EUR, Charlottenburg 12 EUR, Cecilienhof 6 EUR,)

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.