Tajski Boks wyjazd incentive

Tajski Boks wyjazd incentive

Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów dla firm.
Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Tajlandia Tajski Boks wyjazdy_incentive
1 dzień BANGKOK
Przylot do Bangkoku (popołudniowy rejs). Po powitaniu na lotnisku przejazd do hotelu. Po zakwaterowaniu czas wolny na krótki odpoczynek.
O godz. 18:30 wybierzemy się na kolację na łodzi płynącej po rzece Chao Phraya. W czasie dwugodzinnego rejsu można podziwiać nocny Bangkok. Na łodzi gra grupa i jest miejsce do potańczenia.
Po kolacji wsiądziemy się do „tuk tuków” (oryginalnych motorikszy), którymi udamy się na Patpong – nocny rynek i „ulicę rozrywki”. Czas wolny na zakupy i zapoznanie się z życiem nocnym Bangkoku.
Powrót o godz. 23:30 lub później we własnym zakresie
2 dzień BANGKOK - zwiedzanie
O godz. 09:00 rozpoczniemy zwiedzanie Bangkoku. W programie m.in.: Świątynia Leżącego Buddy (znajduje się w niej największy w Bangkoku posąg Buddy o długości 46 m); Świątynia Szmaragdowego Buddy (najważniejsze sanktuarium religijne kraju; Pałac Królewski (historyczna siedziba królów Tajlandii) oraz wycieczka po kanałach Bangkoku w dzielnicy Thonburi (w czasie wycieczki można zobaczyć m.in. wiele malowniczych drewnianych domów zbudowanych na palach). O godz. 13:15 obiad w restauracji „Supatra Riverhouse”. Po obiedzie powrót do hotelu; czas wolny na odpoczynek.
O godz. 18:00 wyjedziemy na kolację i pokaz „Siam Niramit”. Jest to jedna z nowszych atrakcji Bangkoku. W pokazie, który odbywa się w nowoczesnym teatrze, prezentowane są sceny z historii Tajlandii oraz z lokalnej mitologii. W przedstawieniu trwającym ok. 1 godz. i 20 min., bierze udział 150 osób oraz m.in. kilka słoni. Nasi goście otrzymają najlepsze miejsca (tzw. „Golden seats”). O godz. 21:30 powrót do hotelu lub czas wolny na zapoznanie się z nocnym życiem stolicy Tajlandii.
3 dzień BANGKOK – PATTAYA
Po śniadaniu wyjedziemy do Pattayi – nadmorskiej miejscowości położonej na wschodnim wybrzeżu Zatoki Tajlandzkiej. Po zakwaterowaniu w hotelu obiad, następnie czas wolny na wypoczynek.
Po kolacji w hotelu wyjazd na pokaz tajskiego boksu „Muay Thai”. Początki tajskiego boksu sięgają XIII w. W XX w. wprowadzono wiele nowych reguł, których celem było głównie zmniejszenie urazowości. Jednak wiele tradycji przetrwało do dzisiaj. Na przykład przed walką zawodnicy wykonują taniec „waikhru”, któremu towarzyszą dźwięki tradycyjnej muzyki ludowej. Cechami wyróżniającymi boks tajski jest szerokie użycie uderzeń łokciami i kolanami, które często skutkują szybkimi nokautami. Kładzie się również duży nacisk na używanie niskich kopnięć (głównie w uda), oraz przywiązuje dużą wagę do klinczu, czyli do walki w zwarciu. Dozwolone są przechwyty kopnięć, obalenia i podcięcia, natomiast zabronione rzuty, jakie się stosuje w judo.
Po pokazie powrót do hotelu lub czas wolny.
4 dzień PATTAYA
Dzień przeznaczony na wypoczynek, plażowanie i korzystanie z infrastruktury hotelowej. Obiad i kolacja w hotelu.
5 dzień PATTAYA - BANGKOK
Rano czas wolny w hotelu.
O godz. 12:00 wykwaterowanie, następnie obiad. Po obiedzie wyjazd do Bangkoku.
Po przyjeździe do stolicy (ok. godz. 16:30) czas wolny na zakupy w największym centrum handlowym miasta Central World lub na lokalnym rynku Pratunam. O godz. 19:00 kolacja w restauracji na 76-m piętrze hotelu Baiyoke Sky (najwyższy budynek w Tajlandii). Po kolacji (ok. 21:00) wyjazd na lotnisko w Bangkoku, odlot i koniec programu.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- zakwaterowanie w hotelach w pokojach dwuosobowych:
-Eastin Hotel w Bangkoku (4*);
-Garden Cliff Resort w Pattayi – 4*+
- śniadania;
- obiady i kolacje zgodnie z programem;
- woda pitna i chusteczki odświeżające w autokarach;
- transfery zgodnie z programem,
- wycieczki zgodnie z programem;
- bilety wejściowe do zwiedzanych obiektów;
- usługi lokalnego pilota

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.